Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
09.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

Для під обліковців Путильського району проведено просвітницький лекторій на тему: «Профілактика наркоманії, ВІЛ-СНіду»

Днями за участю керівника апарату райдержадміністрації Марії Яків?юк, працівниками районного сектору кримінально-виконавчої інспекції спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано та проведено з особами, які перебувають на обліку в інспекції лекцію «Профілактика наркоманії».

Присутнім надано в доступній формі інформацію щодо профілактики наркоманії, профілактики ВІЛ/СНІДу та кожному учаснику роздано інформаційні буклети. Основною метою здійснення таких заходів являється перевиховання і, як наслідок, виправлення засуджених та свідоме їх повернення до здорового, правослухняного життя.

Останнім часом значно зросла кількість молоді та осіб з алко та наркозалежністю, і як результат, збільшилася кількість тяжких злочинів, розбійних нападів, крадіжок. У роботі з такими засудженими велике значення мають профілактичні заходи, які здійснюються представниками районного сектору кримінально-виконавчої інспекції спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а це і видання соціальної рекламної продукції про наслідки вживання алкоголю і наркотиків та паління і проведення відео лекторіїв та занять-бесід з метою соціалізації особи.

Також розроблено план спільних дій, який передбачає заходи соціального, психолого-реабілітаційного й профілактичного характеру, шляхом поєднання різних методів та прийомів, спрямованих на формування у засуджених права слухняної поведінки, становлення духовних, особистісних цінностей та моралі.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »