Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
09.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

Відбулася розширена нарада працівників районних підрозділів КВІ

Нещодавно на базі Кельменецького районного сектору кримінально – виконавчої інспекції відбулася виїзна розширена нарада працівників Сокирянського РС, Кельменецького РС, Хотинського РС, Новодністровського МС кримінально-виконавчої інспекції.

До участі у нараді також долучився директор Кельменецького районного центру зайнятості населення Секрета Едуард Віталійович, керівник апарату РДА Голова Спостережної комісії Петіченко Еліна Юріївна, директор Кельменецького районного центру соціальної служби для сім»ї, дітей та молоді, Попович Людмила Володимирівна, начальник Служби в справах дітей Комерзан Інна Василівна, начальник Управління праці та соціального захисту населення Руснак Ліна Володимирівна, директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Усатий Ігор Миколайович, головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної мобілізаційної, режимно – секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату РДА Шваб Сергій Вікторович, настоятель Української Свято - Михайлівської Церкви Твердохліб В»ячеслав Олександровича, Інспектор Кельменецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій обл. капітан поліції Платаш Вікторія Вікторівна.

Розпочався захід із доповіді Начальника Кельменецького районного сектору кримінально – виконавчої інспекції Дениса Васильовича Антощука, який розповів про роботу сектора протягом 2015 року.

На нараді обговорили також стан організації роботи КВІ, сектору превенції, ювенальної поліції Кельменецького ВП ГУНП та ЦСССДМ по виконанню вимог спільних наказів, щодо забезпечення спільного контролю за особами, засудженими до покарань без позбавлення волі.Спільні питання взаємодії секторів кримінально – виконавчої інспекції з громадськими та державними та релігійними організаціями.

Підсумовуючи роботу кримінально – виконавчої інспекції за 2015 рік Віталій Петрович Мадей зазначив, що основним критерієм діяльності секторів була і залишається робота спрямована на недопущення повторних злочинів осіб, які стоять на обліку, найбільше уваги зверталося на профілактичні заходи.

Під час наради було підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між Кельменецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Сокирянським районним відділом, Кельменецьким районним сектором, Хотинським районним сектором, Новодністровським міським сектором кримінально – виконавчої інспекції.

Денис Антощук

Начальник Кельменецького районного сектору КВІ

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »