Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
09.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

Профорієнтаційна робота відділу ДПтС України в Чернівецькій області

Нещодавно працівники відділу ДПтСУ в Чернівецькій області провели профорієнтаційний захід серед учнів випускних класів Чернівецького військово – спортивного ліцею – інтернату, а також міського філософсько – правового ліцею.

Старший інспектор з особливих доручень відділу майор внутрішньої служби Микола Лазенко розповів школярам про специфіку професії пенітенціаріїв, напрямки їхньої роботи, структуру кримінально – виконавчої системи Буковини, умови праці та соціального захисту співробітників.

Окремо увагу було приділено порядку прийому та умовам вступу до Академії Державної пенітенціарної служби України, яка створена у жовтні 2015 року у м. Чернігові. Школярі дізналися про спеціальності за якими готують молодих фахівців у зазначеному навчальному закладі, особливості навчання, проживання, а також про організацію культурно-масової роботи та дозвілля курсантів.

Докладно пенітенціарії зупинилась і на питаннях працевлаштування випускників та проходження служби в органах Державної кримінально – виконавчої служби України.

На питання, що цікавили потенційних абітурієнтів, були надані вичерпні відповіді.

Довідково:

Академія розпочала нову сторінку своєї історії відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 1111–р «Про утворення Академії Державної пенітенціарної служби».

У 2016 році Академія здійснює набір курсантів та студентів за спеціальностями: «Право», «Психологія». Навчання за направленням безкоштовне!

Сучасна матеріальна база навчального закладу складається з комп’ютерних класів, зали для конференцій, навчальних аудиторій, приміщень загальної та спеціальної бібліотек, спортивних зали, стрілецького тиру, їдальні, сучасного гуртожитку.

В усіх сферах діяльності навчального закладу широко використовуються сучасні інформаційні технології, створені електронні науково-освітні ресурси відкритого доступу. Навчально-виховний процес забезпечують 9 кафедр, де працюють досвідчені науково-педагогічні працівники.

В академії створені всі умови для активних занять фізичною культурою та спортом. Навчально-спортивна база включає спортивний та атлетичний зали. Академія має свій стрілецький тир та навчальний полігон. Функціонують секції рукопашного бою, боротьби самбо, вільної боротьби, футболу, гирьового спорту, волейболу.

На базі клубу академії працюють вокально-інструментальний ансамбль, гуртки художньої самодіяльності (театральний, вокальний, танцювальний), клуб веселих та кмітливих.

Детальніше: http://dps-academy.org

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »