Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
10.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

В установах виконання покарань Чернівецької області відзначили 202 річницю від дня народження Т.Г.Шевченка

З метою піднесення значення української історії у вихованні осіб, позбавлених волі, формування їх національної свідомості та гідного відзначення дня народження видатного поета України – Тараса Григоровича Шевченка в установах виконання покарань Чернівецької області було проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів.

За участю працівників соціально-виховної та психологічної служби, в установах було оформлено тематичні фотостенди з життя та творчості Тараса Григоровича Шевченка.

В бібліотеках установ відбулися виставки літературних творів на тему: «Творча спадщина Великого Кобзаря».

Також за участю педагогічних колективів навчального центру при Сокирянській ВК № 67, класних керівників загальноосвітнього навчального закладу установи проведено тематичний урок з нагоди 202-річчя від дня народження та 155 років від дня смерті Тараса Григоровича Шевченка. З метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря були задіяні твори, вірші, портрети, малюнки Т.Г.Шевченка, які дали можливість засудженим розкрити творчий потенціал української літератури.

У відділеннях соціально-виховної та психологічної служби серед засуджених проведено виховні інформаційні години присвячені літературній спадщині Великого Кобзаря.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »