Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
22.02.2016
Державна пенітенціарна служба України

У Герці відбувся Семінар для осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі

В рамках реалізації угоди про співпрацю між Герцаївським районним центром зайнятості та Герцаївським районним сектором кримінально - виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області, 18 лютого 2016 року, проведено семінар із молоддю, яка засуджена до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

В залі Герцаївського РЦЗ з лекцією виступив провідний фахівець з профорієнтації Герцаївського РЦЗ Падурару Тамара Петрівна, та розповіла присутнім про соціальні послуги державної служби зайнятості, надала рекомендації щодо активного пошуку роботи, проінформувала про актуальні професії та окреслила стан ринку праці в регіоні.

Засуджені, які перебувають на обліку в інспекції, також отримали інформацію про можливості професійного навчання за направленням служби зайнятості та механізм отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. При цьому нагадали аудиторії, що всі перелічені послуги надаються безкоштовно та сповістили номери телефонів за якими можна отримати додаткову інформацію.

Під час бесіди усі присутні мали можливість задати питання, які їх найбільше турбували та отримати інформацію.

Обговорили й основні причини здійснення правопорушень та злочинів серед осіб молодіжного віку на конкретних прикладах, розглянули шляхи їх вирішення. У своєму виступі начальник Герцаївського районного сектору кримінально - виконавчої інспекції Дмитро Захарчук зосередив увагу аудиторії на правових наслідках у випадку вчинення ними нових злочинів та закликав не допускати порушень громадського порядку.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »