Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
10.03.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Кіцманського районного сектору КВІ провели відео лекторів для учнів 9-х класів

З метою профілактики правопорушень та скоєння насильства в сім’ї чи шкільному середовищі 2 березня 2016 року Фахівцем з питань соціальної роботи Кіцманського РС кримінально виконавчої інспекції спільно із працівниками Кіцманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення з учнями 9-х класів Киселіського ЗНЗ І – ІІІ ступенів проведено правовий відеолекторій на тему «Стоп насильству!».

У ході заходу дітей ознайомлено із поняттям насилля, його різновидами, а також правовими наслідками вчинення даного виду правопорушень, а іноді і злочинів. Поінформовано про заподіяння непоправної шкоди фізичному та психічному здоров’ю підліткам від будь-якого з видів насильства.

Учням роз’яснено аспекти правового захисту неповнолітніх, настання відповідальності батьків за протиправні дії їхніх дітей. У розмові з учнями неодноразово наголошувалося про недопустимість скоєння насилля над іншими, а також про те, що неможна терпіти знущання і варто звертатися до відповідних установ за допомогою.

Школярі мали змогу звернутись до працівників служб із рядом питань, які їх цікавили, також переглянули тематичний відеофільм про насилля в сім’ї та його наслідки. Загалом зазначеним груповим заходом було охоплено 22 учні Киселівського ЗНЗ Кіцманського району.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »