Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
16.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

В Кіцманському районному секторі КВІ проведено лекцію-тренінг на тему «ВІЛ-інфекції/СНІД та інші соціально небезпечні захворювання ».

В рамках заходу було проведено лекцію-тренінг з учасниками заходу на тему «ВІЛ-інфекції /СНІД та інші соціально небезпечні захворювання ».

Начальник Новоселицького РВ кримінально - виконавчої інспекції відділу ДПтСУ в Чернівецькій області, Цюпа В.А., виступив із вступним словом та довів до підоблікових причини і наслідки захворювання на «ВІЛ-інфекції СНІД», а також наголосив про необхідність дотримання здорового способу життя та продовження заходів щодо профілактики туберкульозу.

Метою цільового групового заходу була просвітницько-профілактична програма «Сходинка» про найсучасніші методи лікування ВІЛ-інфекції /СНІД, де були присутні неповнолітні особи які опинилися у складних життєвих обставинах. Соціальним працівником Кіцманського РС кримінально-виконавчої інспекції, Друцул О.І., до учасників заходу доводились вправи цінності здоров’я, здорового способу життя, його впливу на благополуччя людини важливості відповідальної поведінки та виробити навички свідомого прийняття важливих життєвих рішень. До учасників заходу доведено статистику з січня по жовтень в Україні зареєстровано 13381 особа з ВІЛ-інфекцією.

Пастором Буковинської Конференції АСД Кривинчук В.Я., була звернута увага слухачів на укріплення імунної системи людини, захисту організму людини від інфекційних хвороб та вірусів. В лекції на тему ВІЛ/СНІД яка проходила із засудженими чітко було висвітлено проблему людства, яка з’явилася у 20 столітті під назвою «СНІД» Синдром набутого імуно- дефіциту. Лектор намагався донести до усвідомлення слухачів, що найкращий метод інтимного життя людини потрібно обрати через одруження , перед тим перевіривши у крові наявність венеричних захворювань. У лекції було підкреслено як передається Віл-інфекція і чого потрібно боятися і від того ухилятися а також те що Віл інфекція передається від людини людині. На ВІЛ –інфекцію може захворіти тільки людина. Потрапляючи в організм, ВІЛ дуже швидко проникає в клітини крові. В середньому хвороба прогресує від 5 до 15 років. Інфікованість вірусом імунного дефіциту людини і не є смертельним вироком, але хвороба дуже серйозна.

Провідним спеціалістом Кіцманського РЦСССДМ Чорним І.В., в ході проведення соціально-профілактичного заходу для молоді та неповнолітніх осіб що засуджена до покарання не пов’язаного з позбавленням волі на тему: «ВІЛ/СНІД в Україні». Учасникам відео лекторію було продемонстровано відповідний тематичний ряд відеороликив, проведено групове консультування, роздано інформаційні буклети та листівки-пам’ятки. В результаті відеолекторію та виступів долучених спеціалістів слухачі набули навичок безпечної поведінки, здобули та пригадали інформацію про міфи і реальні шляхи передачі ВІЛ.

Результати семінару-тренінгу та проведення аналізу, вказали на необхідність проведення наступних занять на, що всі погодились.

Начальник Новоселицького РВ КВІ

підполковник внутрішньої служби

В.А.Цюпа

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »