Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
21.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Працівники Хотинського РС КВІ прийняли участь у конференції районної ради старшокласників учнівського самоврядування

16 листопада 2016 року працівники Хотинського районного відділу КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області прийняли участь у конференції на тему: « Робота школи по боротьбі із злочинністю та правовому вихованню дітей в Хотинському районі»

На даному заході обговорювалась тема правового та превентивного виховання дітей в Хотинському районі. Проблема превентивності завжди була і є пріоритетною в системі психолого-педагогічних, правових, соціологічних досліджень. В Україні ця проблема набуває особливої гостроти, оскільки молодь формується в складних соціокультурних умовах економічних і політичних суперечностей, неврівноваженості соціальних процесів, криміногенності суспільства.

Керівник районного відділу (сектору) кримінально-виконавчої інспекції майор внутрішньої служби Олексій Гонтарук, під час свого виступу відмітив, що в Хотинському районі, як і по Україні спостерігається тенденція зростання дитячої злочинності, відповідно посилюється гострота проблеми правопорушень серед учнівської молоді, характерною ознакою злочинності неповнолітніх є те, що вона набуває все більш організованого, групового характеру, статистика викликає тривогу і занепокоєність, за останні 10 років удвоє зріс рівень дитячої злочинності в Україні. Під заходу було обговорено з присутніми напрямки взаємодії та співпраці в системі пробації, згуртованість дій у випадку відбування дітьми шкільного віку покарань, без позбавлення волі.

Подібні зустрічі ще раз підтверджують необхідність та ефективність взаємодії державних, релігійних та громадських організацій у справах морального та етичного розвитку і відновлення нашого суспільства.

Начальник Хотинського РС КВІ

майор внутрішньої служби

Гонтарук О.В.

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »