Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
06.12.2016
Державна пенітенціарна служба України

До Всеукраїнського ДНЯ протидії ВІЛ/СНІДу

В Україні 1 грудня відмічають Всеукраїнський День боротьби та протидії з СНІДом. Беручи до уваги існуючі статистичні дані, на сьогоднішній день понад 35.3 млн. осіб живуть з ВІЛ, а 2.1 млн. (5.9%) з них є підлітками у віці 10-19 років. Кожного дня у світі було зареєстровано більш ніж 6300 нових випадків інфікування ВІЛ. Близько 2500 цих випадків припадають на підлітків та молодь у віці 15-24 років.

Ключовими групами ризику все ж таки залишаються підлітки віком 10-18 років. Це насамперед особи, які надають комерційні сексуальні послуги, чоловіки, які мають статеві контакти з чоловіками, трансгендерні особи, які споживають ін’єкційні наркотики. До цієї групи ризику також належать підлітки, які зазнали сексуального насилля, сексуальної експлуатації, ті які знаходяться у в’язницях та інших закритих установах.

Саме на підтримку особам, які живуть з ВІЛ-позитивним статусом, людям, які належать до груп ризику, 5 грудня 2016 року на базі Новоселицького РВ КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області проведено захід, завдяки якому наші підоблікові разом з своїми батьками мали змогу БЕЗОПЛАТНО пройти тестування на гепатит-С, та ВІЛ-інфекцію. Отримали вичерпну інформацію щодо проходження антиретровірусної терапії.

Ми закликаємо до формування толерантного ставлення відносно людей, які хворіють на ВІЛ/СНІД, або гепатит-С. Саме тому спростовуємо МІФИ про шляхи передач соціально-небезпечних інфекцій, практикуючи один із основних видів просвітницько-профілактичної роботи, із особами засудженими до обмеження волі, тренінгова робота за Програмами, які дають можливість зменшити рівень шкоди нашим підопічним і особам, яких за планом ми приводимо в Групу. Помітний певний рівень росту обізнаності наших Клієнтів, з яким вони діляться за межами наших установ.

Згідно з чинним законодавством України, інформація про ВІЛ-статус людини є конфіденційною. Вона передається тільки самій особі, або законному представнику. Розголошення такої інформації медичним працівником, або іншою посадовою особою є кримінальним злочином.

Україна посідає сьогодні за темпами розвитку епідемічного процесу ВІЛ-інфекції одне із провідних місць серед країн Східної Європи. За офіційною статистикою зареєстровано 212 838 випадків ВІЛ-інфекції, у т.ч. 51 468 хворих на СНІД.

Психолог

Віроніка Репужинська

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »