Відділ Державної пенітенціарної служби України
в Чернівецькій області
58000 м. Чернівці, вул. Українська, 39 | (0372) 57-30-12
"телефон довіри" - (096) 103 93 97, (095) 142 67 95
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
16.12.2016
Державна пенітенціарна служба України

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в райдержадміністрації відбувся круглий стіл «Права та обов’язки людини»

Сьогодні, 12 грудня, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, в районній державній адміністрації відбулося засідання круглого столу із особами, які засуджені до покарань без позбавлення волі та які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції на тему: «Права та обов’язки людини».

Захід організований Кельменецьким районним сектором кримінально-виконавчої інспекції спільно із районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, і Кельменецьким місцевим центром правової безоплатної вторинної допомоги.

Начальник Кельменецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції, старший лейтенант внутрішньої служби Денис Антощук акцентував увагу присутніх на правових наслідках ухилення від покарань та застеріг від скоєння нових злочинів.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Попович проінформувала присутніх про надання психологічних, соціально-медичних, правових, соціально-економічних послуг районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлія Олійник презентувала роботу Кельменецького місцевого центру правової безоплатної вторинної допомоги, акцентувала увагу як отримати юридичну допомогу та консультацію, а також про отримання безкоштовних послуг адвоката.

У круглому столі всього взяли участь 15 осіб, які засуджені до покарань без позбавлення волі та які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
Начальник Відділу
ОНОФРЕЙЧУК
МИКОЛА ГЕОРГІЙОВИЧ
Розширений пошук »