Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
16.12.2016
Державна пенітенціарна служба України

Профілактика злочиності серед неповнолітніх

В наш час все більше уваги приділяється комп’ютерним технологіям і вже не так просто та легко залучити молодь до читання книг, а особливо до відвідування бібліотеки.

Бібліотека – це відкритий кожному читачеві безмежний інформаційний світ, це храм духовності, який допомагає людству зберегти духовність і культуру народу. Книга - незвичайна, як і світ, який вона відкриває. Світ, з усіма людьми, світ всіх часів, світ, у якому ми переживаємо усі тріумфи і поразки, кохання і смерть.

09 грудня 2016 в Сокирянській районній дитячій бібліотеці для учнів 4 класу Сокирянської загальноосвітньої школи проведено просвітницько – профілактичний захід фахівцем з питань соціальної роботи Сокирянського РВ КВІ ВДПтСУ в Чернівецькій області Ротар О.Ю. спільно з бібліотекарем Рясенко К.І. Метою заходу було формування правомірної поведінки дітей, самодисципліни, поваги до інших людей, усвідомлення юридичної відповідальності за різні проступки.

Формування громадянського суспільства і правової держави, а також розвиток правосвідомості та підвищення правової культури – це важливий аспект нашого життя. Кожна дитина в міру своїх можливостей та розвитку повинна розуміти, що за свої вчинки вона відповідатиме самостійно.

Особлива увага була акцентована на віці, з якого відповідно до Кримінального кодексу України може наставати кримінальна відповідальність, причинах та умовах, які сприяють вчиненню правопорушень.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись