Південно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
вул. Короленка, 4, м. Дніпро, 49070 тел/факс: (056) 7403457
ел. адреса: dnipro@kvs.gov.ua телефон довіри: (056) 7321732
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
Новини Управління
З 7 по 9 квітня 2017 року у місті Києві пройшов турнір з рукопашного бою серед дорослих, а саме чемпіонат України, який кваліфікується відбірковим етапом на участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться восени в Угорщині. На даному етапі зібралось близько 30 спортивних клубів країни та понад 2 сотні учасників для показу своєї майстерності.
12 квiтня, 17:55
07 квітня у залі засідань Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України відбулись регіональні навчальні збори співробітників установ області, відповідальних за взаємодію із засобами масової інформації та громадськістю.
10 квiтня, 17:53
У заході взяли участь представники керівного складу Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, установ виконання покарань Дніпропетровської та Запорізької областей.
31 березня, 12:04
25-26 березня 2017 року у басейні "Славутич" проходив відкритий чемпіонат Запорізької області з плавання в категорії "Мастерс" традиційного Кубку "Мотор-Зеніт", в якому взяли участь співробітники Дніпровського міжрегіонального воєнізованого формування ДКВС України.
31 березня, 11:56
Широкому колу професійних відвідувачів підприємствами були представлені вироби для благоустрою міст, вироби з металу і проволоки, вироби з граніту, товари народного споживання, а також чисельні сучасні засоби індивідуального та колективного захисту як в приватному, так і в промисловому секторах.
24 березня, 15:28
Все частіше за грати потрапляють жінки, які скоїли вбивства своїх чоловіків у відповідь на багаторічну агресію. Так сталося і в житті засудженої Ірини. Чотири роки життя із чоловіком стали для жінки справжнім пеклом, через постійні знущання. Вбивство співмешканця стало для засудженої спасінням від насильства, і в той же час - важким тягарем на все життя.
24 березня, 14:32
Новини територіальних структур
Маслособорування та хрещення ув'язненої відбулось у Дніпровській установі виконання покарань №4
11 квітня на прохання ув'язнених жінок, що утримуються у Дніпровській установі виконання покарань Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації (№4) відбулось Передвеликоднє маслособорування.
12 квiтня,
В Солонянській виправній колонії (№21) пройшли тренування групи швидкого реагування
В ході проведення занять з особовим складом групи були відпрацьовані дії персоналу з припинення групових непокор, масових безпорядків, дії під час застосування спеціальних засобів в разі використання засудженими димової завіси.
12 квiтня,
Благовіщеня Пресвятої Богородиці відзначили в установах Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації
7 квітня в установах Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації відбулись богослужіння та просвітницькі заходи з нагоди Благовіщеня Пресвятої Богородиці - одне з головних 12 свят.
12 квiтня,
Томаківським районном відділом Дніпропетровської області була організована пізнавальна екскурсія до агрофірми "Перше травня"
За сприяння співробітників Томаківського районного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції для неповнолітніх засуджених була організована пізнавальна екскурсія до агрофірми "Перше травня" Томаківського району.
12 квiтня,