Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

61010 м. Харків, вул. Нетіченська, 14 тел.(057) 732-16-16 kharkov@kvs.gov.ua
Також дивіться новини www.facebook.com
Новини Управління
У супроводі представників прокуратури Сумської області, прокурорів місцевих прокуратур та начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Північно-Східного міжрегіонального управління Юрія Мосійчука було оцінено дотримання законності під час виконання покарань та стан діяльності відділів соціально-виховної та психологічної роботи установ виконання покарань Сумської області.
16 травня, 11:57
В рамках проведеного заходу Валентина Вельцен виступила з докладом на тему "Забезпечення прав неповнолітніх правопорушників в системі пробації: можливості повноцінного включення у соціальне і освітнє середовище", розповіла про практику та перспективу подальшої ресоціалізації засуджених, а також висвітлила проблеми дітей, які перебувають в конфлікті з законом.
16 травня, 09:56
В Робочій групі було опрацьовано черговий крок згідно з планом впровадження співпраці між установами виконання покарань та службами пробації щодо співпраці з органами прокуратури та суду.
15 травня, 12:37
У семінарі беруть участь 32 представника з 24-х державних органів, серед яких головний спеціаліст (з питань запобігання та виявлення корупції) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Юлія Бутенко.
15 травня, 11:57
У супроводі начальника установи підполковника внутрішньої служби Ігоря Яковлєва керівники здійснили обхід території установи, оглянули результати освоєння раніше виділених районною адміністрацією коштів, а саме: проведені ремонти об'єктів режимного корпусу, господарчого подвір'я, харчоблоку, периметру основної огорожі та приміщень підсобного господарства
14 травня, 11:33
Керівництво та особовий склад установ взяли участь у вшануванні пам`яті та покладанні квітів до пам'ятників загиблих у роки Другої світової війни. Для засуджених та персоналу установ були проведені святкові концерти та продемонстровані фільми на військово-патріотичну тематику.
10 травня, 10:06
Забути подвиги наших ветеранів просто неможливо. На жаль, з року в рік учасників Другої світової війни залишається все менше. Обов'язок нащадків - бути гідними безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.
9 травня, 11:49
Новини територіальних структур
В Кременчуцькій виховній колонії розпочалася підготовка до іспитів у вищому навчальному закладі

22 травня,
Співробітники Сумської виправної колонії (№116) проводять роботу щодо укомплектування вакантних посад

22 травня,
В Божковській виправній колонії (№ 16) зареєстровано шлюб

21 травня,
Профспілкові комітети Надержинщинської виправної колонії (№ 65), Крюківської виправної колонії (№ 29), Божківської виправної колонії (№ 16) привітали випускників дитячого дошкільного закладу

21 травня,
Олексіївську виправну колонію (№25) відвідав заступник прокурора Харківської області

20 травня,