Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

61010 м. Харків, вул. Нетіченська, 14 тел.(057) 732-16-16 kharkov@kvs.gov.ua
Також дивіться новини www.facebook.com
16.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

Надержинщинську виправну колонію (№ 65) відвідав прокурор

16 листопада 2018 року державну установу «Надержинщинська виправна колонія (№ 65)» відвідав начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень в кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру Полтавської обласної прокуратури старший радник юстиції Віталій Алетенко. 

У супроводі керівництва установи, він здійснив обхід території колонії та перевірив комунально-побутові умови проживання засуджених, надання їм медичної допомоги та торгівельного обслуговування, працевлаштування засуджених на підприємстві установи, порядок та умови відбування засудженими покарання у дисциплінарному ізоляторі та в арештному домі. Після обходу прокурор провів прийом трьох засуджених з особистих питань. Питання, які турбували засуджених стосувалися умовно-дострокового звільнення та заміни умов тримання у виді переводу до дільниці соціальної реабілітації. На всі відповіді надані аргументовані і змістовні відповіді.

Скарг від засуджених на незаконні дії з боку працівників установи та на стан комунально-побутового забезпечення не надходило.

   

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку