Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

61010 м. Харків, вул. Нетіченська, 14 тел.(057) 732-16-16 kharkov@kvs.gov.ua
Також дивіться новини www.facebook.com
13.04.2017
Документ без названия

 

Державна установа «Покровська виправна колонія (№17) – спеціалізована туберкульозна лікарня»

 

Історична довідка:

Згідно з наказом МВС УРСР №0165 від 23 червня 1961 року на базі радгоспу «Балаклійський» Харківського управління радгоспів було організовано виправно-трудову колонію № 17, розташовану на відстані 80 км. від м. Харкова та 20 км. від м. Балаклія.

З вересня 1961 року колонія набула сільськогосподарського нахилу і мала назву «Сільськогосподарська виправна колонія № 17» УВС Харківської області.

Починаючи з 1970 року, в установі, що мала назву п/я ЮЖ 313/17, поступово збільшувалась кількість засуджених, які мали тривалі терміни покарання, допускались втечі засуджених з об’єктів роботи, що призвело до закриття відкритих об’єктів та працевлаштування засуджених на контрагентських об’єктах, що, в свою чергу, сприяло відокремленню лікувально-трудового відділення і переводу його в новоорганізований лікувально-трудовий профілакторій (нині державна установа «Балакійський виправний центр (№ 106)»).

У 1995 році в колонії вперше було відкрито туберкульозне відділення для лікування засуджених, хворих на туберкульоз. Згодом цей заклад переріс у міжобласну туберкульозну лікарню, на лікування до якої надходять засуджені майже з усіх областей України.

Сьогодення установи:

Відповідно до пункту 12 частини другої статті 8 закону України «Про центральні органи виконавчої влади», Закони України «Про управління об’єктами державної власності», статті 11 Закону України «Про Державну кримінально-виконавчу службу України» та підпункту 131 пункту 12 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року №228, наказом Міністерства юстиції України від 15 грудня 2016 року №3679/11/5 перейменовано Державну установу «Покровська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області (№17) – спеціалізована туберкульозна лікарня» у Державну установу «Покровська виправна колонія (№17) – спеціалізована туберкульозна лікарня».

На теперішній час Державна установа «Покровська виправна колонія (№ 17) – спеціалізована туберкульозна лікарня» – це лікувальний заклад, середнього рівня безпеки (для тримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, які хворі на туберкульоз), планове наповнення якої – 711 осіб.

Забезпеченість медичними препаратами дає змогу безперебійно проводити курс лікування від туберкульозу. Сучасні рентгенівський кабінет та клініко-діагностична лабораторія установи забезпечують якісне проведення досліджень та своєчасне внесення коректив у лікувальний процес.  Засуджені мають змогу звернутись за медичною допомогою до лікарів – спеціалістів.

Чисельність співробітників колонії – 407,5 штатних одиниць.

 

Начальник Державної установи «Покровська виправна колонія (№17) – спеціалізована туберкульозна лікарня» полковник внутрішньої служби Фендріков Дмитро Петрович.

 

Адреса установи: 64266, Харківська обл., Балаклійський район, с. Покровське.

 

Тел.: (057) 341-40-12.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку