Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

61010 м. Харків, вул. Нетіченська, 14 тел.(057) 732-16-16 kharkov@kvs.gov.ua
Також дивіться новини www.facebook.com
У Харківській виправній колонії засуджених проконсультували щодо працевлаштування після звільнення 14.02.2013
У Харківській виправній колонії засуджених проконсультували щодо працевлаштування після звільнення

13 лютого поточного року до Харківської виправної колонії (№ 43) завітали директор Харківського обласного благодійного фонду «Парус» Костянтин Ключарьов та юрисконсульт Всеукраїнського правозахисного руху «Гідність» Вадим Човган. Вони провели інформування засуджених з питань підготовки до звільнення, надання практичної допомоги у працевлаштуванні та вирішення побутових питань після відбуття встановленого строку покарання.
Також було проведено особистий прийом засуджених, котрі відбувають покарання в установі. Слова вдячності від засуджених лунали разом із сподіваннями всіх присутніх на подальшу плідну співпрацю з ХОБФ «Парус» та ВПР «Гідність».
Основним завданням кримінально-виконавчого законодавства України, зокрема, є повернення засуджених осіб до життя на волі, відновлення їх статусу, як повноправних членів суспільства, формування та закріплення в них прагнення до заняття суспільно корисною діяльністю, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів.
Досягненню цієї мети й служить соціально-виховна робота персоналу установ виконання покарань, однією з форм якої є залучення до морального виховання засуджених представників релігійних та громадських організацій. 

Прес-служба управління ДПтС України в Харківській області

версія для друку