Управління Державної пенітенціарної служби України
в Кіровоградській області
25001 м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна , 63 (052 ) 233-21-34
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua Номер телефону "гарячої лінії" управління ДПтС України в Кіровоградській області (0522)33-32-83
Квітень   2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
222324
25
262728
2930
дата з:
по:
26.08.2015

Перевірено діяльність Петрівської виправної колонії управління ДПтС України в Кіровоградській області (№49) обласною спостережною комісією

 

25 серпня 2015 року відбулась перевірка  Петрівської виправної колонії максимального рівня безпеки (№49) обласною спостережною комісією у супроводі заступника начальника управління ДПтС України в Кіровоградській області підполковника внутрішньої служби Наталії Рогожко, а також за участю  представників Всеукраїнської мережі ЛЖВ та громадської організації «Територія успіху».

 

Головною метою відвідування виправної колонії було вивчення стану матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення засуджених, стану організації соціально-виховної роботи та навчання засуджених, за правильністю їх трудового використання та організацією їх праці.

 

Під час перевірки організації харчування засуджених члени комісії особисто покуштували страви на обід, що саме готувалися, зелень та свіжі овочі.

 

Чудовою нагодою для відвідувачів стала участь в хвилюючому дійстві, коли засуджений, що відбуває покарання у виправній колонії зі своєю коханою взяли шлюб, скріпивши його міцним поцілунком.

 

Обстежено й  складські приміщення й перевірено стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, а саме забезпечення сталої роботи їдальні та повноцінного харчування засуджених.

 

Віталій Коротков здійснив прийом засуджених з особистих питань, під час якого всі охочі отримали обґрунтовані відповіді. На завершення заходу Віталій Васильович поділився із засудженими враженнями та емоціями пережитих  під час відвідування ним зони проведення антитерористичної операції на Донеччині та зауважив, що в тяжкий для країни час навіть  бійці за територіальну цілісність нашої держави знаходяться в умовах не настільки забезпечених, як засуджені, перебуваючи в затишних гуртожитках, а також мають змогу поласувати вітамінізованою їжею.

 

Підбиваючи підсумки обстеженого, комісія зазначила, що адміністрація установи створила належні умови для проживання, навчання, трудової діяльності та проведення дозвілля осіб, які відбувають покарання. Обговорено також ряд проблемних питань, пов’язаних з фінансуванням колонії та шляхи їх вирішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба управління ДПтС України в Кіровоградській області

 

версія для друку
Начальник управління
Поліщук
Валерій Анатолійович
Розширений пошук »