Центральне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
4071 м. Київ, вул. Воздвиженська, 2 (044) 425-56-42
kiev@kvs.gov.ua
Також дивіться новини на https://www.facebook.com/kievcmru/
Новини управління
1 Заступник начальника управління – начальник відділу речового та продовольчого забезпечення управління матеріально-технічного забезпечення Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 2 Головний спеціаліст відділу речового та продовольчого забезпечення управління матеріально-технічного забезпечення Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 3 Головний спеціаліст відділу організації виробничої діяльності управління виробничої діяльності підприємств Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 4 Головний спеціаліст відділу проходження служби та комплектування управління персоналу Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 5 Головний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
5 листопада, 15:08
30 вересня 2019 року проведено навчально-методичний семінар з питань застосування практики та положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод під час здійснення нагляду за додержанням законів щодо надання медичної допомоги затриманим, особам узятим під варту та засудженим, а також недопущення випадків необґрунтованого та тривалого тримання під вартою.
3 жовтня, 08:52
До уваги засобів масової інформації 02-04 жовтня 2019 року на базі державної установи «Райківська виправна колонія (№ 73)» Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбудуться V Всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України.
17 вересня, 09:09
11 вересня, 17:01
Шановні колеги! У нашої співробітниці - головного бухгалтера Київського слідчого ізолятора Тетяни Войни, стався інсульт та розрив аневризми, як наслідок - великий крововилив у мозок. Їй зробили операцію та зараз вона перебуває у комі, але лікарі дають великі шанси на життя Тетяни! Повторні операції та реабілітація потребують значних коштів. Просимо за можливості перевести гроші на карти батьків: 4731 2196 1084 0997 Война Ольга (мати) Приватбанк 4149 4991 2726 3661 Война Сергій (батько) Карта Приватбанк Велика подяка усім небайдужим!
7 серпня, 17:09
26 липня 2019 року на базі державної установи «Менська виправна колонія №91» пройшли завершальний етап змагання з багатоборства кінологів на першість Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
29 липня, 17:59
26 липня 2019 року на базі державних установ «Житомирська виправна колонія (№4)» та «Житомирська установа виконання покарань (№8)» відбулась Рада начальників установ Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
29 липня, 17:31
29 липня, 16:51
Новини територіальних структур
Збори Житомирської обласної об'єднаної організації Регіональної профспілкової організації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

20 листопада,
В державній установі "Бердичівська виправна колонія (№70)" проведено прийом з особистих питань спостережною комісією Бердичівської міської ради

05 листопада,
УВАГА РОЗШУК!!!
У зв’язку із самовільним залишенням меж державної установи «Бердичівський виправний центр (№ 108)» Розшукується засуджений СОЛОХА СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 29.05.1980 року народження, уродженець та мешканець м. Київ. Раніше неодноразово судимий. Можливе місце перебування: с. Пятигори, Тетіївського району, Київської області. Прикмети: зріст 165 см., волосся темне із залисинами на скронях та маківці, очі сірі. Особливі прикмети: татуювання: на обох передпліччях «абстракція», на руках нижче ліктя написи латиницею, на лівій під написом «Абстракція». Був одягнений: чорна балонова куртка, сині джинси, при собі мав рюкзак чорного кольору. При наявності інформації про місцезнаходження Солохи С.О. просимо повідомити за телефонами (067) 969 52 46, (093) 140 74 98 або 102.
29 жовтня,
ДП «Підприємство ДКВС України (№71)» виконало замовлення Міністерства оборони України з виготовлення столів кухонних на металевому каркасі у кількості 780 штук та замовлення Київського слідчого ізолятора з виготовлення дверей металевих камерного типу в кількості 19 шт.

17 жовтня,
Надання безоплатної правової допомоги засудженим Райківської виправної колонії.

03 жовтня,
14 вересня 2019 року в місті Коростень відбувся ХІ Міжнародний фестиваль дерунів – «День Деруна». В рамках фестивалю проводилася виставка товарів народного споживання та сувенірної продукції в якій взяла участь державна установа « Коростенська виправна колонія (№71)».

17 вересня,
Персоналом державної установи «Бердичівська виправна колонія (№ 70)» проведено спільні наради з керівництвом місцевого підрозділу Державної міграційної служби України та відділом пробації.

29 серпня,
Начальник Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції майор внутрішньої служби
Пеховський Андрій Юрійович
Розширений пошук »