Центральне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
4071 м. Київ, вул. Воздвиженська, 2 (044) 425-56-42
kiev@kvs.gov.ua
Також дивіться новини на https://www.facebook.com/kievcmru/
Новини управління
16 сiчня, 15:51
17 грудня, 10:23
1 Заступник начальника управління – начальник відділу речового та продовольчого забезпечення управління матеріально-технічного забезпечення Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 2 Головний спеціаліст відділу речового та продовольчого забезпечення управління матеріально-технічного забезпечення Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 3 Головний спеціаліст відділу організації виробничої діяльності управління виробничої діяльності підприємств Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 4 Головний спеціаліст відділу проходження служби та комплектування управління персоналу Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 5 Головний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
5 листопада, 15:08
30 вересня 2019 року проведено навчально-методичний семінар з питань застосування практики та положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод під час здійснення нагляду за додержанням законів щодо надання медичної допомоги затриманим, особам узятим під варту та засудженим, а також недопущення випадків необґрунтованого та тривалого тримання під вартою.
3 жовтня, 08:52
До уваги засобів масової інформації 02-04 жовтня 2019 року на базі державної установи «Райківська виправна колонія (№ 73)» Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбудуться V Всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України.
17 вересня, 09:09
11 вересня, 17:01
Шановні колеги! У нашої співробітниці - головного бухгалтера Київського слідчого ізолятора Тетяни Войни, стався інсульт та розрив аневризми, як наслідок - великий крововилив у мозок. Їй зробили операцію та зараз вона перебуває у комі, але лікарі дають великі шанси на життя Тетяни! Повторні операції та реабілітація потребують значних коштів. Просимо за можливості перевести гроші на карти батьків: 4731 2196 1084 0997 Война Ольга (мати) Приватбанк 4149 4991 2726 3661 Война Сергій (батько) Карта Приватбанк Велика подяка усім небайдужим!
7 серпня, 17:09
26 липня 2019 року на базі державної установи «Менська виправна колонія №91» пройшли завершальний етап змагання з багатоборства кінологів на першість Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
29 липня, 17:59
Новини територіальних структур
День Соборності України в державній установі «Коростенська виправна колонія (№71)».

22 сiчня,
В Бердичівській виправній колонії (№70) відзначили День Соборності України.

22 сiчня,
Заходи з нагоди святкування Водохреща в установах виконання покарань Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

20 сiчня,
Співробітники державної установи "Житомирська установа виконання покарань (№8)" попередили спробу доставки забороненої речовини на територію зони, що охороняється.

20 сiчня,
Державну установу «Новгород-Сіверська установа виконання покарань (№31)» з робочим візитом відвідали представники прокуратури Чернігівської області.

20 сiчня,
Збори Житомирської обласної об'єднаної організації Регіональної профспілкової організації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

20 листопада,
В державній установі "Бердичівська виправна колонія (№70)" проведено прийом з особистих питань спостережною комісією Бердичівської міської ради

05 листопада,
Начальник Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції майор внутрішньої служби
Пеховський Андрій Юрійович
Розширений пошук »