18 червня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
16.06.2015
Державна пенітенціарна служба України

Участь вихованців Курязької виховної колонії імені А.С. Макаренка управління ДПтС України в Харківській області у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий читач України – 2015»

15 червня 2015 року вихованців Курязької виховної колонії імені А.С. Макаренка управління ДПтС України в Харківській області було нагороджено грамотами Харківської обласної бібліотеки для дітей як переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України - 2015» в окремих номінаціях.

Конкурс проводився серед учнів 6, 7 та 8 класів загальноосвітніх шкіл міста Харкова та області, ознайомлених з умовами Конкурсу, а також вихованців соціально-реабілітаційних та пенітенціарних закладів.

Вперше за всю 10-річну історію проведення обласного творчого змагання у заході взяли участь діти-вихованці Курязької виховної колонії імені А.С.Макаренка, які стали лауреатами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2015» у наступних номінаціях:

«Герої не здаються» - переможець Федір Вєріч;

«З вірою у добро та справедливість» - переможець Дмитро Полотовський;

«У житті завжди є місце подвигу» - переможець Володимир Островський;

«За любов до природи» - переможець Сергій Косов;

«Чарівний олівець» - переможець Ростислав Фесенко.

Заступник директора Роман Драган та завідувач сектору прогнозування та інновацій Харківської обласної бібліотеки для дітей Валентина Лупицька, які прибули для нагородження, були приємно здивовані здібностям та талантам вихованців колонії і виказали надію на участь неповнолітніх засуджених у подібних конкурсах і в подальшому.

Прес-служба управління ДПтС України в Харківській області

версія для друку
Розширений пошук »