Управління Державної пенітенціарної служби України
в Луганській області
93404, Луганська обл., м. Сєверодонецьк, бул. Дружби Народів, 32-А/302, телефон: (0645) 70-32-24
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
Новини Управління
Казкова атмосфера та безліч приємних вражень від новорічної феєрії надовго залишиться у пам'яті малечі та їх батьків.
26 грудня, 17:37
Поради фахівців нададуть можливість звільненим працівникам зробити правильний вибір при вирішенні питань свого подальшого працевлаштування.
25 жовтня, 16:49
За підсумками зустрічі, представники Міжнародної місії Червоного Хреста пообіцяли надавати всебічну підтримку пенітенціарним закладів Луганської області в вирішенні питань, які входять до їх компетенції.
21 жовтня, 15:45
Для співробітників управління ДПтС України в Луганській області, за сприянням оновленої Луганської обласної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби, в останні теплі жовтневі вихідні дні, було організовано поїздку до міста Святогірськ до Свято - Успенської Святогірської Лаври, а також до міста Бахмута Донецької області.
10 жовтня, 17:45
В ході проведення зборів було вирішено ряд проблемних питань щодо належної організації комунально-побутового забезпечення засуджених та осіб взятих під варту Старобільского СІЗО.
21 вересня, 15:18
Новини територіальних структур
Духовно-просвітніцькі бесіди, як вид профілактичної роботи з особами які перебувають на обліку Троїцькому РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області

28 листопада,
Співробітники Попаснянського РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області долучилися до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

28 листопада,
Слухачі Державного закладу "Луганський національний університет імені Тараса Шевченко" на практиці знайомляться з особливостями соціально - виховної роботи з суб'єктами пробації Новопсковського РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області

28 листопада,
Заходи присвячені Дню пам'яті жертв голодоморів, відбулися у Старобільському РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області

25 листопада,
Начальник управління
Олейніков
Сергій Олексійович
Розширений пошук »