Західне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
79005 м. Львів, вул. Архипенка, 1 (0322) 97-68-86
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
03.02.2015


Управління ДПтС України у Львівській області повідомляє – ув’язнений

Слюсарчук А.Т. перебуває в закладі охорони здоров’я і нікуди не зникавВраховуючи, що 02 лютого 2015 року в кількох засобах масової інформації розповсюджено інформацію під назвою «Доктор «Пі» зник із Львівського СІЗО», управління ДПтС України у Львівській області повідомляє про наступне.

31 січня 2015 року близько 15.00 год. в чергову частину Львівського слідчого ізолятора надійшла інформація з одного із режимних постів про те, що ув’язнений Слюсарчук А.Т., перебуваючи в камері, втратив свідомість. На місце події прибув черговий фельдшер медичної частини, який надав ув’язненому Слюсарчуку А.Т. першу невідкладну допомогу. Враховуючи важкість стану (без свідомості, не реагував на зовнішні подразники, низький тиск) було прийнято рішення перевести його для подальшого надання медичної допомоги до лікувального закладу при Львівському слідчому ізоляторі, що і було зроблено. У лікувальному закладі при Львівському СІЗО Слюсарчуку А.Т. було проведено реанімаційні заходи, в результаті чого стан ув’язненого стабілізувався. Ввечері того ж дня ув’язнений Слюсарчук А.Т. був оглянутий черговим лікарем-реаніматологом закладу охорони здоров'я у Львівській області, після чого прийнято рішення до повної стабілізації хворого до закладів охорони здоров’я його не перевозити.

01 лютого 2015 року Слюсарчук А.Т. був оглянутий лікарем-невропатологом закладу охорони здоров’я Львівщини, стан хворого на момент огляду визначений як стабільний, з тенденцією до покращення. Для продовження лікування та медичного спостереження ув’язнений Слюсарчук А.Т. був етапований до одного із профільних медичних закладів охорони здоров’я м. Львова, де перебуває і зараз.

Співробітниками Львівського слідчого ізолятора цілодобово вживаються заходи щодо забезпечення охорони ув’язненого Слюсарчука А.Т.. На даний час він перебуває у свідомості, за медичним показами його стан характеризується як стабільний, середньої важкості.Прес – служба управління ДПтС України у Львівській областіверсія для друку
Начальник управління
Дзюдзь
Михайло Семенович
Розширений пошук »