23 жовтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
Протягом 9 місяців 2019 року в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах було проведено 154 загальних обшуків, з них: 134 - із залученням груп швидкого реагування, 20 - із залученням особового складу воєнізованих формувань.
21 жовтня, 17:22
Для посилення надійності охорони та з метою недопущення вчинення втеч, керівництвом Адміністрації ДКВС України визначений пріоритетний напрямок розвитку системи охорони об'єктів УВП та СІЗО сучасними інженерно-технічними засобами охорони.
21 жовтня, 15:57
В Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.
11 жовтня, 11:56
Приміть щирі вітання зі святами - Днем захисника України, Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов'язані між собою, символізують зв'язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
11 жовтня, 08:55
Запорукою належного функціонування слідчих ізоляторів (далі - СІЗО) та установ виконання покарань, які виконують функцію слідчих ізоляторів (далі - УВП) є ізоляція осіб, узятих під варту, та засуджених, постійний нагляд за ними, роздільне тримання, недопущення та запобігання вчиненню неправомірних дій на території установи. Тому, важливим приорітетом діяльності установ є перешкоджання доставки заборонених предметів та речовин до зон, що охороняються.
9 жовтня, 17:06
В період з 02 по 04 жовтня 2019 року на базі державної установи "Райківська виправна колонія (№ 73)" Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулися V всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України.
7 жовтня, 17:26
03 жовтня 2019 року відбулось урочисте відкриття V всеукраїнських змагань з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України на базі державної установи "Райківська виправна колонія (№ 73)" Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
3 жовтня, 17:33
Проєкт "Просування міжнародних стандартів поводження з неповнолітніми у виправних та виховних установах України" реалізується Helsi?ska Fundacja Praw Cz?owieka та Громадською організацією МАRТ у партнерстві з Освітнім домом прав людини в Чернігові за підтримки Human Rights House Foundation та програми "Зміни в регіоні RITA" (Польща). Координатором проекту від громадської організації МАRТ є Дмитро Науменко.
3 жовтня, 16:13
За ініціативи Адміністрації ДКВС України в 2019 році розпочато опрацювання питання щодо модернізації охоронних комплексів, які використовуються установами ДКВС України.
3 жовтня, 11:21
02 жовтня 2019 року на базі державної установи "Роменська виправна колонія (№ 56)" Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулося відкриття локальної дільниці для засуджених до довічного позбавлення волі, до якої буде переведено трьох засуджених, яким у порядку, визначеному статтями 100 та 151-1 Кримінально-виконавчого кодексу України, змінено умови тримання з камерних приміщень на звичайні жилі приміщення.
2 жовтня, 17:26
В період з 23 по 27 вересня 2019 року відбувся візит іспанських експертів Оскара Ерреро та Франціско Рекена, які є авторами "Програми реабілітації для засуджених та осіб, взятих під варту, з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин" (далі - Програма), розробленої в рамках реалізації проекту "ДІЯ - ЄС: заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності, інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж героїнового маршруту" (далі - проект "ДІЯ-ЄС").
27 вересня, 12:22
В період з 02 по 04 жовтня 2019 року на базі державної установи "Райківська виправна колонія (№ 73)" Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбудуться V всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України.
26 вересня, 14:34
02 жовтня 2019 року на базі державної установи "Роменська виправна колонія (№ 56)" Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбудеться відкриття локальної дільниці для засуджених до довічного позбавлення волі, до якої буде переведено трьох засуджених, яким у порядку, визначеному статтями 100 та 151-1 Кримінально-виконавчого кодексу України, змінено умови тримання з камерних приміщень на звичайні жилі приміщення.
23 вересня, 10:00
Новини регіонів
У РОМЕНСЬКІЙ ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ (№ 56) ПЕРЕВЕДЕНО ЗАСУДЖЕНИХ ДО ДОВІЧНОГО ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ДО ЗВИЧАЙНИХ ЖИЛИХ ПРИМІЩЕНЬ

03 жовтня,
Проведено тактичні заняття з територіальної оборони за участю підрозділів Південно-Східного міжрегіонального управління

02 жовтня,
На базі Селидівської виправної колонії (№82) відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління

01 жовтня,
На базі Торецької виправної колонії (№ 2) відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління

01 жовтня,
На базі державної установи "Бахмутська установа виконання покарань (№6)", що на Донеччині, завершилися навчальні збори керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління

01 жовтня,
На базі ДУ " Хмельницький слідчий ізолятор " відбулися учбово-методичні збори

23 вересня,
05 вересня 2019 року на базі державної установи "Піщанська виправна колонія (№ 59)" проведено змагання персоналу груп швидкого реагування на першість Центрально - Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

09 вересня,
На базі Запорізького слідчого ізолятора пройшли навчально - практичні збори керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань

30 серпня,
У Вільнянській установі виконання покарань (№ 11) відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління

30 серпня,
На базі Маріупольського слідчого ізолятора проведено нараду з працівниками мобілізаційних підрозділів установ виконання покарань та слідчого ізолятору Донецької області

22 серпня,
Розширений пошук »