24 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
Днями, персонал відділів соціально-виховної та психологічної роботи державних установ "Білоцерківська виправна колонія № 35", "Дрогобицька виправна колонія № 40", "Городищенська виправна колонія № 96", "Кам'янська виправна колонія № 34" та "Стрижавська виправна колонія № 81" взяли участь у тренінгу: "Пілотування інструменту оцінки ризиків та потреб у роботі із засудженими в установах виконання покарань".
21 лютого, 12:10
года врегульовує питання, пов'язані з організацією та проведенням зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти в 2020 році для осіб засуджених до позбавлення волі та узятих під варту.
13 лютого, 15:44
12 лютого 2020 року на базі Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбулось підведення підсумків діяльності територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби України за 2019 рік, урочисті збори з нагоди 29 річниці з дня утворення підрозділів спеціального призначення в системі Державної кримінально-виконавчої служби України та відкриття бази дислокації воєнізованого формування Центрально-Західного міжрегіонального управління.
13 лютого, 11:43
12 лютого 2020 року в Адміністрації ДКВС України відбулася нарада з підбиття підсумків організації соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими та роботи з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту за результатами 2019 року.
13 лютого, 11:24
12 лютого 2020 року виповнюється 29 років з дня утворення у складі Державної кримінально-виконавчої служби України Підрозділів спеціального призначення.
12 лютого, 14:36
11 лютого 2020 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка О.А. за участі особового складу Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України, начальників управлінь ДКВС України міжрегіональних управлінь та відділів (секторів) охорони, режиму та нагляду в областях підведено підсумки роботи управлінь ДКВС міжрегіональних управлінь та відповідних підрозділів на місцях за 2019 рік.
12 лютого, 11:07
06.02.2020 на базі державної установи "Одеська виправна колонія (№ 14)" підведено підсумки службової діяльності за 2019 рік відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки, інженерно-технічних засобів охорони, зв'язку та інформатизації, а також відомчої пожежної охорони установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.
6 лютого, 17:19
12 лютого 2020 року відбудеться відкриття бази дислокації воєнізованого формування "ЦИКЛОН-ПОДІЛЛЯ" Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, також цього дня відзначається 29 річниця з дня створення підрозділів спеціального призначення в системі Державної кримінально-виконавчої служби України.
5 лютого, 11:44
30 січня 2020 року у місті Києві, в приміщенні Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, відбулося засідання Спільного представницького органу профспілкових організацій Державної кримінально-виконавчої служби України, на якому були присутні Голови Регіональних профспілкових організацій, голова профспілкової організації ДУ "Генеральна дирекція ДКВС України", члени СПО. Під час засідання до Спільного представницького органу профспілкових організацій ДКВС України було прийнято та обговорено низку важливих питань діяльності СПО, зокрема було підбито підсумки роботи СПО та регіональних профспілкових організацій у 2019 році.
4 лютого, 14:43
31 січня 2020 року на базі державної установи "Полтавська виправна колонія (№ 64)" під головуванням заступника начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Чабанюка С.І. та першого заступника начальника Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Індіка Д.А., за участю начальника управління ДКВС міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Муха О.C., персоналу управління ДКВС міжрегіонального управління, керівного складу відділів (секторів) охорони, режиму та нагляду в областях управління ДКВС міжрегіонального управління, перших заступників начальників установ та керівників відповідних відділів підпорядкованих установ проведено розширену нараду за підсумками службової діяльності підрозділів охорони, нагляду і безпеки (режиму і охорони), інженерно-технічних засобів охорони, зв'язку та інформатизації, відомчої пожежної охорони установ Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за підсумками роботи у 2019 році.
3 лютого, 11:30
31 січня 2020 року на базі державної установи "Літинська виправна колонія (№ 123)" під головуванням начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка О.А., першого заступника начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Бойчука В.В., начальника управління ДКВС Центрально-Західного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Лисака С.М. підведено підсумки за результатами роботи 2019 року з першими заступниками начальників установ, начальниками відділів режиму, охорони, нагляду і безпеки, ІТЗО, відомчої пожежної охорони установ виконання покарань Центрально-Західного міжрегіонального управління.
3 лютого, 11:20
28 січня 2020 року представники Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими взяли участь у проведенні круглого столу "Презентація та реалізація проектів з розширення доступу до освіти для ув'язнених та колишніх ув'язнених". Захід проводився за участю представників громадських організацій "Світло надії", "FREE ZONE", "Клуб "Шанс", мережі "100% Життя" (м.Черкаси та м. Рівне)" з організаційної підтримки Представництва DVV International в Україні.
31 сiчня, 11:01
21.01.2020 в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням начальника Коробко В.П. відбулась оперативна нарада, під час якої розглянуто питання оперативно-службової діяльності державних установ "Райківецька виправна колонія (№ 78)" Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та "Райківська виправна колонія (№ 73)" Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за результатами перевірки установ персоналом Адміністрації ДКВС України.
24 сiчня, 16:05
Новини регіонів
В установах Північно-Східного міжрегіонального управління відзначили День рідної мови

22 лютого,
В установах Північно-Східного міжрегіонального управління вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

21 лютого,
У Темнівській виправній колонії (№100) Північно-Східного міжрегіонального управління пройшов "Батьківський день"

17 лютого,
В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління провели годину пам'яті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого,
Нарада з начальниками оперативних підрозділів та першими заступниками начальників установ Південно-Східного міжрегіонального управління за підсумками роботи у 2019 році

14 лютого,
Полтавську установу виконання покарань (№23) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідав виконуючий обов'язки начальника Генеральної дирекції ДКВС

14 лютого,
В Полтавській виправній колонії (№64) Північно-Східного міжрегіонального управління продовжується робота щодо впровадження пенітенціарної пробації

14 лютого,
Заступник Міністра юстиції Віталій Василик відвідав Харківщину

12 лютого,
В Північно-Східному міжрегіональному управлінні підвели підсумки соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими

06 лютого,
В Холодногірській виправній колонії (№18) проведено вечір запитань та відповідей

05 лютого,
Розширений пошук »