27 травня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новий офіційний сайт, який міститиме актуальну інформацію про роботу Державної кримінально-виконавчої служби, наразі перебуває у стадії розробки. Найближчим часом сайт буде розміщено в публічному просторі та з'явиться посилання на цьому банері а також на офіційній сторінці Facebook Департаменту.
Новини
Маючі за мету вдосконалення системи виконання покарань та її приведення до європейських стандартів, для беззаперечного дотримання прав людини і громадянина, а також гуманізації кримінально-виконавчого механізму Гречанюк Сергій, Васильєв Сергій, Янчук Олег та Загребельний Олексій, у присутності заступниці міністра юстиції Олени Висоцької, підписали Меморандум про співробітництво Сторін для досягнення спільних цілей.
27 травня, 16:37
25 травня 2020 року укладено Угоду про співробітництво Департаменту з питань виконання кримінальних порань з Українським центром оцінювання якості освіти.
27 травня, 16:10
На даний час в установах виконання покарань перебувають 149 осіб, на яких поширюється чинність закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Наразі є потреба у розробці реабілітаційних програм, програм підготовки до звільнення та успішної адаптації у суспільстві після звільнення засуджених, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в АТО та отримали статус учасника бойових дій. З метою реалізації прав, передбачених законом "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" під час зустрічі було обговорено питання щодо створення спільного наказу про взаємодію Департаменту з питань виконання кримінальних покарань та Міністерства у справах ветеранів. В результаті зустрічі домовились про створення робочої групи з взаємодії щодо осіб, які відбувають покарання і є ветеранами війни (учасники бойових дій). На зустрічі також були присутні начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Сергій Гречанюк, начальник відділу соціальної підтримки Директорату соціального захисту Міністерства у справах ветеранів Олег Медведчук та в.о. начальника управління ресоціалізації та соціальної реабілітації Департаменту Валерій Калівошко.
27 травня, 13:32
Сектор запобігання та виявлення корупції Департаменту з питань виконання кримінальних покарань повідомляє про завершення чергового етапу декларування, тобто державні службовці, особи рядового та начальницького складу, інші суб'єкти декларування, в тому числі які припили діяльність пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування в 2019 році зобов'язані цього року до 1 червня подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції електронну декларацію, за минулий рік, відповідно до форми, яка визначена НАЗК.
27 травня, 12:36
Відбувся вебінар з експертами Офісу з підтримки реформи кримінальної юстиції та системи покарань Міністерства юстиції України та персоналом установ виконання покарань, в яких запроваджено пілотний проєкт "Апробація інструментів оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення та індивідуального планування соціально-виховної роботи із засудженими в установах виконання покарань".
12 травня, 10:52
Постановою Кабінету міністрів України №305 від 22 квітня 2020 року Уряд запровадив експериментальний проект щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов в слідчих ізоляторах України.
8 травня, 17:55
Освітній процес в закладах загальної середньої освіти установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України продовжується шляхом дистанційного навчання.
7 травня, 12:49
На виконання завдань, визначених Планом дій Уряду по досягненню цілі 12.3 "Українці рідше стикаються із злочинами завдяки зменшенню кількості рецидивів (повторних злочинів)" Програми діяльності Кабінету Міністрів України, за підтримки Офісу з підтримки реформи кримінальної юстиції та системи покарань Міністерства юстиції наказом Міністерства юстиції України від 18.02.2020 №599/5 запроваджено пілотний проєкт "Апробація інструментів оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення та індивідуального планування соціально-виховної роботи із засудженими в установах виконання покарань".
4 травня, 12:53
У зв’язку з прибуттям до установи підслідного з ІТТ міста Чернівці із підтвердженим COVID-19, деякі ув’язнені в ніч на 25 квітня 2020 року зачинилися в камерах, перешкоджаючи персоналу установи виконувати свої обов’язки, чим висловили своє обурення.
25 квiтня, 20:44
З найкращими привітаннями в цей святковий день, приміть щирі побажання нових здобутків у вашій професійній діяльності, міцного здоров'я, благополуччя та процвітання!
22 квiтня, 15:31
З метою реалізації заходів, щодо досягнення цілі Програми діяльності Кабінету Міністрів України № 12.3 "Українці рідше стикаються із злочинами завдяки зменшенню кількості рецидивів (повторних злочинів)", одним із пріоритетних напрямів діяльності, щодо ресоціалізації засуджених, є запровадження програм самоосвіти для засуджених, створення доступності для здобуття освіти, в тому числі з використанням технологій електронного (дистанційного) навчання.
17 квiтня, 16:38
Наказом Департаменту з питань виконання кримінальних покарань від 17.04.2020 № 85/ОД-20, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 17.04.2020 зупинено проведення конкурсу на службу до Державної кримінально-виконавчої служби України на зайняття вакантних посад, оголошеного наказом Департаменту з питань виконання кримінальних покарань від 30.03.2020 № 47/ОД 20, «Про оголошення конкурсу на службу до Державної кримінально-виконавчої служби України», до прийняття рішення про його відновлення.
17 квiтня, 16:09
Уже стало доброю традицією організовувати та проводити за участю засуджених творчі виставки та конкурси, під час яких засуджені можуть проявити свої здібності та нахили, а також продемонструвати суспільству бажання змінити своє майбутнє.
17 квiтня, 15:30
Новини регіонів
Співробітники установ Північно-Східного міжрегіонального управління долучилися до святкування Дня вишиванки

22 травня,
Диканівську виправну колонію (№12) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали представники Уповноваженого з прав людини

08 травня,
В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління завершили косметичний ремонт музею

24 квiтня,
В установах Північно-Східного міжрегіонального управління відсвяткували Великдень

21 квiтня,
В установах Північно-Східного міжрегіонального управління засідання судів проводяться в режимі відеоконференції

14 квiтня,
До установ Північно-Східного міжрегіонального управління продовжує надходити гуманітарна допомога

03 квiтня,
Установи Північно-Східного міжрегіонального управління отримують гуманітарну допомогу для запобігання поширення коронавірусу

03 квiтня,
Профспілкова організація Північно-Східного міжрегіонального управління допомагає співробітникам установ

01 квiтня,
З Полтавської виправної колонії (№64) Північно-Східного міжрегіонального управління звільнено засудженого - учасника пілотного проекту пенітенціарної пробації

30 березня,
Установи Північно-Східного міжрегіонального управління отримують спонсорську допомогу

30 березня,
Розширений пошук »