23 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
22.04.2019 відбулася третя передача 60 засуджених осіб, які трималися в місцях позбавлення волі на тимчасово непідконтрольній Україні території Луганської області.
22 квiтня, 11:10
У першому кварталі 2019 року відповідно до рішення Колегії Адміністрації ДКВС України від 26.01.2019 з метою забезпечення безпеки персоналу чергових змін та посилення стану правопорядку, у виправних колоніях запроваджується використання персоналом чергових змін виправних колоній системи навігації та тривожної сигналізації (GPS-трекерів).
19 квiтня, 14:36
З метою забезпечення суворого контролю за діяльністю підрозділів кінологічної служби Державної кримінально-виконавчої служби України, а також покращення роботи з придбання, підготовки, використання та утримання службових собак, що застосовуються в системі охорони установ Державної кримінально-виконавчої служби України, Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України продовжується вжиття практичних заходів з придбання (вирощування) службових собак, а також з укомплектування (модернізації) розплідників установ відповідним спеціальним спорядженням та реманентом для утримання, тренування та застосування службових собак.
18 квiтня, 12:20
17 квітня 2019 року відбулись Загальні збори Профспілкової організації персоналу Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України.
18 квiтня, 12:19
З метою забезпечення суворого контролю за станом протипожежної безпеки на об'єктах Державної кримінально-виконавчої служби України, а також покращення роботи з профілактики надзвичайних подій (пожеж, задимлень тощо) в установах Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України продовжується вжиття практичних заходів з переоснащення (модернізації) наявних первинних засобів пожежогасіння та спеціальної техніки.
17 квiтня, 14:57
До структури Державної кримінально-виконавчої служби України входять підрозділи відомчої пожежної охорони, у яких проходять службу 322 працівники з числа рядового та начальницького складу. В установах експлуатуються та перебувають у постійній готовності до ліквідації надзвичайних ситуацій 106 пожежних автомобілів
17 квiтня, 13:55
З метою виконання нормативно-правових актів Міністерства юстиції України та вимог Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах з 15 квітня 2019 року розпочалось виконання основного етапу підготовки інженерно-технічних засобів охорони, технічних засобів нагляду і контролю до функціонування у весняно-літніх умовах 2019 року, який триватиме майже два місяці.
17 квiтня, 12:54
16 квітня 2019 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України під головуванням першого заступника начальника Адміністрації полковника внутрішньої служби Мелюхова В.А. підведено підсумки роботи Управління Державної кримінально-виконавчої служби України та відповідних підрозділів на місцях у першому кварталі 2019 року.
17 квiтня, 08:50
Для посилення надійності охорони та з метою недопущення вчинення втеч, керівництвом Адміністрації ДКВС України визначений пріоритетний напрямок розвитку системи охорони об'єктів УВП та СІЗО сучасними інженерно-технічними засобами охорони.
16 квiтня, 18:02
12 квітня 2019 року відбувся черговий випуск студентів заочної форми навчання Інституту кримінально-виконавчої служби України. Випускників урочисто привітали начальник Адміністрації ДКВС України генерал-майор внутрішньої служби Крикушенко О.Г. та перший заступник начальника Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Мелюхов В.А. з отриманням дипломів магістра за спеціальностями право та психологія. Прозвучали напутні слова, панувала святкова атмосфера.
12 квiтня, 16:37
Представники Адміністрації ДКВС України взяли участь у робочій зустрічі з представником Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім'ї та Державної міграційної служби України щодо оформлення паспорта громадянина України неповнолітнім, які перебувають під вартою в слідчих ізоляторах.
12 квiтня, 12:35
10 квітня 2019 року в рамках проекту "Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом" відбулася робоча зустріч керівництва Адміністрації ДКВС України та Державної установи "Центр охорони здоров'я ДКВС України" з Програмним директором з ВІЛ та туберкульозу міжнародної організації РАТН пані Кімберлі Грін (Kimberly Green).
11 квiтня, 15:20
10 квітня 2019 року представники Адміністрації ДКВС України взяли участь в експертному обговоренні проекту Плану заходів з реалізації Національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей на період до 2023 року.
11 квiтня, 14:19
Новини регіонів
На базі Дніпровської виправної колонії (№89) відбулось підведення підсумків за результатами роботи у І кварталі 2019 року

22 квiтня,
В установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Північно-Східного міжрегіонального управління проведено вибори президента

22 квiтня,
В Покровській виправній колонії (№17) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

18 квiтня,
Пенітенціарії Харківщини взяли участь у конференції з ювенальної превенції

17 квiтня,
В Північно-Східному міжрегіональному управлінні проведено заняття з питань дотримання прав і основоположних свобод людини

16 квiтня,
Качанівська виправна колонія (№ 54) Північно-Східного міжрегіонального управління виконує нове замовлення

16 квiтня,
В Сумському СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління поповнення у кінологічній службі

15 квiтня,
В Конотопському виправному центрі (№ 130) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

11 квiтня,
В Харківському СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

11 квiтня,
В Первомайській виправній колонії (№117) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено тестування новоприбулих засуджених

10 квiтня,
Розширений пошук »