22 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
19.05.2019 ув'язненого К. було виведено до медичної частини установи для огляду медичним працівником. Однак, під час повернення з медичної частини ув'язнений К. почав вимагати від молодшого інспектора конвоювати його не до камери, в якій він тримався, а до прогулянкових дворів, на що йому було відмовлено та супроводжено до камерного приміщення.
21 травня, 16:36
З метою забезпечення правопорядку в органах, установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України під час Великодніх та травневих свят, надійного перекриття шляхів надходження до зон, що охороняються, заборонених предметів, виробів і речовин, зберігання і використання яких засудженими заборонено, а також запобігання їх виготовлення засудженими та ув'язненими у період з 17 квітня по 27 квітня - проведено спеціальну операцію "Заслон", з 27 квітня по 6 травня - "Щит".
20 травня, 18:55
Головною метою пенітенціарної реформи, яка закріплена Міністерством юстиції України у стратегічному документі "Паспорт: реформа пенітенціарної системи та пробації", визначено забезпечення пенітенціарною системою безпеки суспільства шляхом виправлення і ресоціалізації осіб, які ввійшли в конфлікт зі законом.
20 травня, 08:24
Під керівництвом Управління ДКВС України на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України з 13 по 17 травня 2019 року організовано та проведено навчальні збори з особовим складом територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби України.
20 травня, 08:23
17 травня 2019 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України проведено розширене засідання колегії.
17 травня, 15:05
17 травня 2019 року начальник Адміністрації ДКВС України Олександр Крикушенко привітав з ювілеєм полковника внутрішньої служби Костянтина Невєрова, начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, полковника внутрішньої служби Олексія Бондаренка, начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України та полковника внутрішньої служби Андрія Нечипельського, начальника Управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України.
17 травня, 15:04
12 травня 2019 року 50 співробітників державних установ "Диканівська виправна колонія (№ 12)", "Качанівська виправна колонія (№54)" та члени їх сімей мали змогу здійснити подорож до Свято-Успенської Святогірської Лаври, яка розташована на схилах мальовничих крейдяних гір, що здавна називали Святими.
15 травня, 17:37
14 травня 2019 року в Міністерстві охорони здоров'я відбулася робоча зустріч з командою проекту "EU4Monіtoring Drugs" під головуванням заступника міністра охорони здоров'я України Романа Ілика.
15 травня, 17:31
13 травня 2019 року на виконання Календарного плану Управління ДКВС України на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України розпочалися навчальні збори з особовим складом територіальних (міжрегіональних) воєнізованих формувань Державної кримінально-виконавчої служби України.
14 травня, 17:29
Від імені керівництва Адміністрації ДКВС України та від себе особисто щиро вітаю з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
8 травня, 14:45
7 травня 2019 року на базі державної установи "Черкаський слідчий ізолятор" відбулось підведення підсумків роботи відділів охорони, режиму, нагляду і безпеки установ виконання покарань Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за перший квартал 2019 року. Захід проведено під головуванням начальника Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренко О.А
8 травня, 12:00
28.04.2019 під час проведення вечірньої перевірки засуджених у державній установі "Черкаська виправна колонія (№ 62)" (далі - установа) окремі засуджені проявили групову непокору законним вимогам адміністрації, здійснили напад та завдали працівникам установи тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Один із постраждалих працівників установи госпіталізований до лікарні у тяжкому стані. У зазначеному інциденті приймало участь близько 30 засуджених.
3 травня, 16:41
У період з 26 по 29 квітня 2019 року під час святкування Великодня в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах було організовано та проведено 331 святкове богослужіння, у яких взяли участь понад 1,1 тис. представників релігійних організацій, в тому числі 241 священнослужитель Православної Церкви України. Cвятковими заходами було охоплено близько 44 тис. засуджених та осіб, узятих під варту.
2 травня, 17:26
Новини регіонів
Профспілкові комітети Надержинщинської виправної колонії (№ 65), Крюківської виправної колонії (№ 29), Божківської виправної колонії (№ 16) Північно-Східного міжрегіонального управління привітали випускників дитячого дошкільного закладу

21 травня,
Олексіївську виправну колонію (№25) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідав заступник прокурора Харківської області

20 травня,
На базі Дніпровської виправної колонії (№89) були відпрацьовані практичні дії по охороні та обороні установи виконання покарань

16 травня,
В Полтавській установі виконання покарань (№23) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено заняття з персоналом з дотримання правил дорожнього руху

16 травня,
Представниками Генеральної прокуратури України проведено інспектування установ виконання покарань Сумської області

16 травня,
В Харкові відбулась зустріч Робочої групи щодо реалізації пілотного Проекту пробації

15 травня,
Співробітники Північно-Східного міжрегіонального управління взяли участь у семінарі "Запобігання та виявлення корупції"

15 травня,
В Диканівській виправній колонії (№12) Північно-Східного міжрегіонального управління провели змагання кінологів

15 травня,
В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління юнаки побудували "Корабель сімейного благополуччя"

15 травня,
В установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Північно-Східного міжрегіонального управління відсвяткували День матері

13 травня,
Розширений пошук »