23 жовтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
21.04.2016
Державна пенітенціарна служба України

Про пагубний вплив наркотиків розповіли представники Всеукраїнської мережі «Люди, які живуть з ВІЛ» неповнолітнім ув’язненим Дніпропетровської установи виконання покарань (№4)

19 квітня у Дніпропетровській установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№4) відбулась зустріч представників Дніпропетровського обласного відділення Всеукраїнської мережі «Люди, які живуть з ВІЛ» з неповнолітніми ув’язненими.

З метою привернення уваги підлітків до цінності здоров’я, гості провели просвітницький захід на тему: «Заходи щодо запобігання зараження ВІЛ СНІД». Вони намагалися довести до відома неповнолітніх інформацію про небезпеку захворювання та його зв'язок з асоціальними та девіантними формами поведінки. Крім того, представники організації намагалися донести до підлітків ідею, що безвихідних ситуацій немає, навіть якщо людина опиняється на самому дні життя, завжди є вихід із кризових ситуацій. Для закріплення почутої інформації неповнолітні ув’язнені переглянули документальний фільм про Ніка Вуйчича, людину без рук та ніг.

На завершення зустрічі представники громадської організації подарували дітям засоби гігієни першої необхідності.

Олександра Алексєєнко,
Дніпропетровський слідчий ізолятор
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Розширений пошук »