27 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
За звання першої красуні змагались засуджені Червонопартизанської виправної колонії 22.11.2011  |  Луганській області

Краса врятує світ - переконані у Червонопартизанській виправній колонії  (№ 68). Там серед засуджених жінок влаштували конкурс краси «Міс Золота осінь-2011».

Конкурс краси в установі проводився вперше, тому природно, що хвилювались не лише конкурсантки, але й  організатори дійства. В установі зазначають, що конкурс краси  викликав бурхливий інтерес серед засуджених. До нього готувалися всі відділення – допомагали учасницям із костюмами, макіяжем, зачіскою, давали поради з підготовки творчих номерів тощо.

Конкурсантки змагались у вміннях найбільш яскраво  подати себе, проявити свою ерудованість та таланти. Дівчата декламували вірші, співали, танцювали, демонстрували власноруч виготовлені сувеніри.

Усі вміння і таланти претенденток на титул найчарівнішої оцінювали присутні гості та самі засуджені. Але навіть колективно було важко визначитись із вибором. Цьогоріч переможницею конкурсу стала 21-річна Христина Пономарьова. Разом із титулом першої красуні установи вона отримала корону та цінний подарунок. Решта конкурсанток також не лишились без подарунків.

http://www.kvs.gov.ua/punish/img/publishing/?id=94035

http://www.kvs.gov.ua/punish/img/publishing/?id=94036

http://www.kvs.gov.ua/punish/img/publishing/?id=94037

http://www.kvs.gov.ua/punish/img/publishing/?id=94038

 

http://www.kvs.gov.ua/punish/img/publishing/?id=94039

Юлія Однабокова
Старший інспектор (взаємодії із ЗМІ та ЗГ)
управління ДПтС у Луганській області

 

версія для друку
Розширений пошук »