19 липня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Незалежна міжнародна медична комісія завершила обстеження Ю. Тимошенко 16.02.2012
Untitled Document

Державна пенітенціарна служба України повідомляє про те, що незалежна міжнародна медична комісія завершила обстеження стану здоров’я Ю. Тимошенко, про що члени комісії повідомили сьогодні під час прес-конференції о 10.00 у м. Харкові.

Канадські лікарі залишили свої висновки обстеження пацієнтки і вже відлетіли з Харкова.

Усі члени незалежної медичної комісії були ознайомлені із висновками німецьких, канадський і українських лікарів. Після чого було сформовано загальний висновок комісії щодо стану здоров’я Ю. Тимошенко.

За словами членів комісії іноземні фахівці підтвердили ті висновки, які раніше були зроблені українськими медиками. Про це, зокрема, повідомив головний терапевт України, професор Василь Нетяженко.

Лікарі підкреслили, що оперативного втручання (операції) ув’язнена Ю. Тимошенко не потребує.

Висновки та рекомендації незалежної медичної комісії були передані до Державної пенітенціарної служби.

За словами членів медичної комісії Ю. Тимошенко відмовилась від загального аналізу крові, не дивлячись на рекомендації німецьких, канадських та українських фахівців. На переконання запрошених для проведення обстеження медиків, результати аналізу крові є невід’ємною складовою будь-якого медичного обстеження.

Як наголосила Голова медичної комісії Раїса Моїсеєнко, жодних спірних питань щодо організації роботи комісії у лікарів не виникало.

За словами Василя Нетаженко, під час роботи комісії, фахівці постійно обмінювались думками. Для зручності було запрошено перекладача, хоча канадські лікарі вільно володіли українською мовою. Він також підкреслив, що ДПтС забезпечила спеціалістів усім необхідним для проведення обстеження медичним обладнанням, інструментами, тестовими системами, електрокардіографом тощо.

Прес-служба
версія для друку
Розширений пошук »