28 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.03.2012

Зі святом, шановні жінки!

Традиційно, щовесни у кожну родину приходить прекрасне свято — 8 Березня. У всі часи наші предки шанували жінку — Берегиню роду, прихиляючи перед нею коліна за ту велику місію, якою наділила її Доля.

Ну чого би був вартий світ без жіноцтва? Без жіночих ясних очей, без турботливих лагідних рук, без милої посмішки, якій радіє маля, за яку козаки йшли на свої безсмертні подвиги. Жінка — мати, дружина, сестра, донечка — світить яскравим сузір’ям на небосхилі життя, осяваючи його світлом гармонії, краси і добра.

На співробітниць Державної пенітенціарної служби України випала дуже відповідальна і нелегка робота. Атестовані і вільнонаймані працівниці, молоді і досвідчені — сумлінно і відповідально ставляться до своїх службових обов’язків, наставляють своїх підопічних, вчать, лікують, створюють їм належні умови утримання, підтримують їх після звільнення. У своїй роботі вони керуються не лише службовими інструкціями, а роблять свою справу з добротою, жіночністю, людяністю, намаганням допомогти і посіяти зерно надії у зневіреному серці.

Вітаючи зі святом жінок, які тимчасово перебувають у місцях позбавлення волі, бажаю їм терпіння, надії на краще і якнайшвидшого повернення до своїх родин.

Нехай же весна принесе відчуття оновлення. Хай найрідніші люди не лише 8 Березня, а щодня дарують вам, дорогі жінки, любов і увагу. Хай посмішка пробудженої природи, тепло і увага чоловіків додадуть вам міцних сил і впевненості сьогодні і в майбутньому. Нехай здійснюються ваші мрії і Божа ласка завжди буде з вами.

Добра вам і щасливих весен.

З повагою
Олександр Лісіцков,
Голова Державної пенітенціарної служби України

версія для друку
Розширений пошук »