22 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.03.2012
pidsumkuIV

Підсумки роботи із запитами на інформацію, що надійшли на адресу
Державної пенітенціарної служби України у І
V кварталі 2011 року

У Державній пенітенціарній службі України (далі – ДПтС України) робота із запитами на інформацію здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» та інших нормативно-правових актів, що регламентують роботу і запитами на інформацію.
У IV кварталі 2011 року на адресу ДПтС України надійшло 30 запитів на інформацію. Із них отримано поштою – 21, електронною поштою – 6, на особистому прийомі – 2, факсом – 1.

Половина запитів на інформацію (15) надійшла до ДПтС України як до розпорядника інформації від органів виконавчої влади (Адміністрації Президента України, Міністрества юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України). 10 запитів на інформацію надійшли від фізичних осіб, 4 – від представників засобів масової інформації, 1 – від об’єднань громадян без статусу юридичної особи. Від юридичних осіб у IV кварталі 2011 року запити на отримання публічної інформації не недходили.

Найбільше запитів на інформацію надійшло з міста Києва та Київської області, Львівської та Хмельницької областей.

Більшість запитувачів цікавилися інформацією про діяльність ДПтС України (33,3 % від загальної кількості надісланих запитів), статистичною інформацією (20,0 %), інформацією про осіб, позбавлених волі (16,7 %), правовою інформацією (10,0 %) тощо.

Усі запити були своєчасно розглянуті, запитувачам інформації надано ґрунтовні відповіді по суті. У ІV кварталі 2011 року усі 30 запитів було задоволено, усі запитувачі отримали необхідну інформацію.

Департамент організаційно-аналітичного,
документального та правового забезпечення

версія для друку
Розширений пошук »