22 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
04.04.2012
anal_inform

Підсумки роботи із запитами на інформацію, що надійшли на адресу
Державної пенітенціарної служби України у І кварталі 201
2 року

У І кварталі 2012 року на адресу Державної пенітенціарної служби України надійшло 48 запитів на інформацію. Із них отримано поштою – 31, електронною поштою – 13, факсом – 3; на особистому прийомі – 1.

Найбільше запитів на інформацію надійшло від фізичних осіб (28 запитів). Від юридичних осіб надійшло 11 запитів, від об’єднань громадян без статусу юридичної особи – 9.

7 запитів на інформацію було надіслано до Державної пенітенціарної служби України за належністю, з них 6 – з центральних органів влади, 1 – з управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області. Від представників засобів масової інформації надійшло 6 запитів.
Більшість запитувачів цікавилися правовою інформацією (20 запитів; 41,7 % від загальної кількості надісланих запитів), статистичною інформацією (11 запитів; 22,9 %), інформацією довідково-енциклопедичного характеру (10 запитів; 20,8 %) тощо.

Усі запити були своєчасно розглянуті, запитувачам інформації надано ґрунтовні відповіді по суті. У І кварталі 2012 року 45 запитів було задоволено, 1 запит було надіслано належному розпоряднику інформації. На 2 запити було відмовлено в наданні інформації, оскільки Державна пенітенціарна служба України не володіє запитуваною інформацією.

У звітному періоді найчастіше запитувалися статистичні дані щодо кількості осіб, що тримаються в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах, та умов їх утримання. Запитувачі також зверталися з проханням надати інформацію щодо коштів, які витрачаються з державного бюджету на створення належних умов тримання осіб, позбавлених волі та воля яких обмежена, в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах. Деякі запитувачі цікавилися персональними даними, зокрема 16.01.2012 до Державної пенітенціарної служби України надійшов запит з проханням надіслати копію вироку суду стосовно засудженої Тимошенко Ю.В. Відповідно до статті 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувачу було відмовлено в наданні такої інформації.

Департамент організаційно-аналітичного,
документального та правового забезпечення

версія для друку
Розширений пошук »