27 червня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
20.06.2012

На Полтавщині засуджені вшанували жертв війни

Вчора, 19 червня, засуджені Полтавської виправної колонії (№64) вшанували пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

Напередодні Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни у колонії провели зустріч засуджених із ветераном війни, генерал-майором запасу Борисом Лутіним. Чимало цікавого та пізнавального розповів бойовий генерал про ті буремні роки.

І хоч минуло вже багато часу з тих далеких воєнних років, та пам’ять не зраджує сивочолого ветерана. У його спогадах поразки та перемоги Радянської армії, сотні імен однополчан і бойових друзів, тисячі кілометрів фронтових доріг, втрата близьких та радість перемог. Саме з таких спогадів, власне, і складається історія Великої Вітчизняної…

Пам'ять про наших співвітчизників, які поклали життя за мирне сьогодення, засуджені вшанували хвилиною мовчання. Борису Лутіну побажали міцного здоров’я на довгі роки і висловили надію на проведення подібних зустрічей у майбутньому, а також подарували букет червоних троянд.

Борис Васильович Лутін - генерал-майор запасу, ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник "Карибської кризи". 35 років свого життя присвятив службі в армії, нагороджений 7 орденами та 30 медалями. Не дивлячись на свій поважний вік, він тісно співпрацює з пенітенціарною службою. Бере активну участь у патріотичному вихованні засуджених і легко знаходить з ними спільну мову.

Завершився захід демонстрацією широкоформатного фільму «Зірка».

Соціально-психологічна служба Полтавської виправної колонії
УДПтСУ в Полтавській області (№64)

версія для друку
Розширений пошук »