27 червня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
22.06.2012

Закінчилась сесія в Білозерській ВК-105, що на Херсонщині

Сьогодні, 22 червня 2012 року, в Білозерській виправній колонії (№105) управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області тестуванням з предмету «Географія» завершилася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання для 4 засуджених, які відбувають кримінальне покарання в установі. Як і передбачено інструкцією, засуджені завчасно прибули до пункту тестування, створеного Сімферопольським регіональним центром оцінювання якості освіти на базі Білозерської виправної колонії (№105), де для них Уповноваженою особою Сімферопольського центру та відповідальним за пункт тестування з числа персоналу колонії останній раз проведено вступний інструктаж, роздані тестові матеріали та розпочато відлік часу.

Взагалі проведення незалежного оцінювання в установах виконання покарань стало можливим завдяки укладеній угоді між Українським центром оцінювання якості освіти і Державною пенітенціарною службою України, яка визначає порядок співпраці на всіх етапах підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання засуджених та осіб, узятих під варту, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України.

Після проведення тестування засуджені повернулись до свого повсякденного життя за гратами, та чекатимуть на результати зовнішнього незалежного оцінювання, які стануть відомі менше ніж за тиждень.

ДОВІДКА: Білозерська виправна колонія (№105) є єдиною установою в Херсонській області, в якій засуджені навчаються у вищих навчальних закладах за дистанційною формою навчання. В 2012 році 2 засуджених отримали документи про здобуття вищої освіти, ще 2 - продовжують навчання у Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Денис Семенцов,
старший інспектор відділу СВПР
Білозерської виправної колонії (№105)

версія для друку
Розширений пошук »