27 червня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
22.06.2012

На Хмельниччині вшанували пам'ять загиблих героїв у роки ВВВ

22 червня 2012 року виповнився 71 рік від тих днів, які віддаляючись у часі, не тьмяніють, не забуваються, а, навпаки, постають перед вічністю у своїй величі і значимості - початку Великої Вітчизняної війни.

В цей урочистий день керівництво управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області взяло участь у покладанні вінків і квітів до "Вічного вогню" на честь визволителів рідного краю аби віддати заслужену данину шани усім тим, хто на фронті і в тилу ворога героїчно, безстрашно і самовіддано боровся проти фашистської чуми, хто пережив трагічні часи жахливих страждань, часи великих бойових і трудових подвигів. Ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів, які ціною власного життя відстоювали свободу нашої держави та хвилиною мовчання вшановуємо пам'ять загиблих героїв у роки війни.

У церемонії також взяли участь представники Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницької міської ради, представники силових структур, громадських організацій та вдячні жителі міста.

Свята і світла народна пам’ять назавжди збереже могили і меморіали, на яких будуть полум’яніти квіти.

На превеликий жаль, час невблаганний і не знає зупину, а ветеранів з кожним роком стає усе менше. Ми дякуємо їм за мирне небо над головою та ратний подвиг в ім'я нашої Незалежної Держави!

Ольга Пасічник,
гол. спеціаліст (взаємодії із ЗМІ та зв'язків з
громадськістю) управління ДПтС України
у Хмельницькій області

версія для друку
Розширений пошук »