27 червня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
22.06.2012

Ознайомчий візит вихованців школи-інтернату до відділу міліції та кримінально-виконавчої інспекції на Сумщині

В літній день співробітники Конотопського міського відділу міліції спільно зі співробітниками кримінально – виконавчої інспекції Конотопського району управління ДПтС України в Сумській області запросили на екскурсію до адміністративного будинку міліції вихованців школи-інтернату санаторного типу, де навчаються діти з малими та затухаючими формами туберкульозу. Розпочалася повчальна «подорож» з огляду основи основ підрозділу – чергової частини. Саме в цей час оперативний черговий по міськвідділу приймав повідомлення про скоєний злочин. Тож гості на власні очі змогли переконатися, як оперативно реагують міліціонери на звернення громадян та, як слідчо-оперативна група виїжджає на місце пригоди.

Потім зацікавлених дітлахів провели всіма службами відділу, де кожний старший підрозділу коротко розповів про роботу своїх підлеглих за напрямками службової діяльності. Також відвідувачі були ознайомлені з діяльністю кримінально – виконавчої інспекції . Старший інспектор відділу Сергій Федченко розповів про те , що робота інспекції пов?язана з контролем за засудженими особами та те, що майже щороку, за невиконання обов?язків, які встановлює суд, близько 20 осіб за ініціативою інспекції були направлені в колонії .

Завітали учні й до науково-дослідницького експертно-криміналістичного центру. Тут експерти-криміналісти розповіли про напрямки діяльності підрозділу та продемонстрували, з яким спорядженням вони працюють на місцях пригод. Запропонували дітям побути у ролі експертів: вилучити відбитки пальців з поверхні столу, перевірити справжність грошової купюри.

З особливою цікавістю оглядали гості учбову зброю: пістолет Макарова та автомат Калашникова. Школярам дозволили приміряти бронежилет, каску та захисний щит.

А наостанок зустрічі маленьких гостей очікував солодкий сюрприз – правоохоронці приготували для дітей “солодкий стіл”. Радощам малечі не було меж!

Як зауважив заступник начальника відділу з кадрового забезпечення Дмитро Пасічнюк, екскурсія справила на вихованців школи-інтернату лише найкращі враження.

С. Мисник,
начальник Конотопського МВ КВІ
управління ДПтС України у Сумській області

версія для друку
Розширений пошук »