23 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.06.2012

Дніпропетровщина відзначає День Конституції

27 червня у залі колегій управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись урочисті збори персоналу з нагоди Дня Конституції. «День Конституції - особливе свято для пенітенціаріїв, адже по якості забезпечення Конституційних прав громадян, які утримуються в місцях позбавлення волі, оцінюється якість роботи всієї Служби,» - відзначив у своїх доповіді начальник Управління Володимир Кузьменко.

По завершені зборів керівництво Управління взяло участь у покладанні квітів до пам’ятника Тараса Шевченка разом з керівниками області, міста, районів, силових структур та суспільних організацій Дніпропетровщини. Під час проведення заходу для усіх гостей виступили народні артисти України та академічний фольклорно-хореографічний ансамбль.

Прийняття Конституції України 28 червня 1996 року стало реальною та дієвою основою розбудови незалежної демократичної Української держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Адже Конституція увійшла в суспільне життя України як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності держави. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких грунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Ірина Оцеля,
управління Державної пенітенціарної
служби у Дніпропетровській області

версія для друку
Розширений пошук »