23 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.07.2012

Україна, Росія, Білорусь уже традиційно співпрацюють у пенітенціарних питаннях

30 червня під гаслом «Майбутнє будувати молодим» на кордоні трьох братніх слов’янських держав України, Білорусі та Росії біля Монументу Дружби у с. Сеньківка Городнянського району пройшов традиційний Міжнародний молодіжний фестиваль, господарем якого цього року була Республіка Білорусь.

Міжнародний молодіжний фестиваль "Дружба" проводиться на Чернігівщині щорічно з кінця 1960-х років. Особливої популярності він набув після відкриття у 1975 р. на місці злиття кордонів трьох слов'янських держав Монументу Дружби.

В унікальному місці, на кордоні трьох держав Росії, України і Білорусі в рамках форуму ділову зустріч провели і керівники прикордонних обласних пенітенціарних структур – начальник Управління Федеральної Служби виконання покарань Росії у Брянській області, полковник внутрішньої служби Сергій Мороз, начальник Управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк і начальник Департаменту виконання покарань МВС Республіки Білорусь у Гомелській області, полковник міліції Микола Ковальов.

Учасників і гостей фестивалю привітали Патріарх Московський Кирило, губернатор Чернігівської області Володимир Хоменко, Брянської області Микола Дєнін, голова Гомельського облвиконкому Володимир Дворнік. Патріарх Кирило відзначив, що щодня молиться за збереження єдності віри трьох братських народів. «Росія, Україна і Білорусія мають загальний фундамент. Зберігаєте його, тому що від його міцності і здатності витримати випробування залежить сьогодення і майбутнє трьох братських країн, трьох братських народів», - підкреслив патріарх.

Після урочистої церемонії відкриття фестивалю сторони перейшли до корпоративного спілкування. Керівники пенітенціарних відомств прикордонних областей обговорили питання спільної взаємодії у проблемах міждержавної злочинності. Також на зустрічі сторони намітили оптимальні шляхи вирішення інших проблем міжвідомчого характеру.

Начальники регіональних пенітенціарних відомств виразили надію, що добросусідські стосунки між нашими державами і відомствами будуть міцнішати й надалі. Оскільки співпраця є взаємовигідною для всіх учасників, бо значно скорочує час переписки та надання дозволів на сприяння іноземній структурі на території будь-якої прикордонної області.

Також начальник управління ДПтСУ в Чернігівській області Олександр Доробалюк назвав запорукою нинішнього і майбутнього процвітання братніх слов’янських країн гуманізм і душевну щедрість, високу духовність і доброзичливість взаємовідносин.

«Від чистого серця бажаю усім – білорусам, росіянам, українцям миру і благополуччя, нових успіхів у реалізації творчих починань і високих помислів в ім’я свого народу. Хай ініціативність, енергія, ентузіазм допомагають нам в реалізації найсміливіших планів і перспектив», - відзначив Олександр Павлович.

Щорічні акції біля Сеньківки дають можливість їх учасникам, передусім молоді, ближче поспілкуватися, проявити спортивний гарт, показати себе на імпровізованих сценах, продемонструвати на тутешньому ярмарку все краще, чим багаті. Це традиція, котра спрямована у майбутнє, також започаткувала таку необхідну дружбу і співпрацю між пенітенціаріями сусідніх держав. Наступного року приймати свято буде Україна.

Прес-служба управління ДПтСУ в Чернігівській області

версія для друку
Розширений пошук »