23 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.07.2012

Відвідування цирку - як засіб ресоціалізації засуджених дітей у Вінницькій області

Специфіка роботи кримінально-виконавчої інспекції полягає у тому, що працювати доводиться з тими, хто переступив закон, вчинив злочин. На жаль, серед засуджених до альтернативних видів покарань не рідко зустрічаються особи, що не досягли повноліття.

За сухими цифрами статистики, за матеріалами кожної справи — життя дитини. Різні долі, різний життєвий досвід, але проблема спільна: дитина „оступилась”, вчинила злочин чи правопорушення. У нашій роботі важливо пам’ятати, що перед тобою не стільки малолітній злочинець, стільки маленька людина, що опинилася на роздоріжжі, яка шукає захисту та підтримки, розуміння, якого часто не знаходить вдома, в колі родинного оточення, а наше головне завдання — допомогти, підтримати і тим самим запобігти вчиненню повторного правопорушення.

Так, прикладом доброї традиції для персоналу Замостянського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Вінницькій області стало проведення спільних заходів із Вінницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Уже втретє для неповнолітніх засуджених Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Замостянський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Вінницькій області та Вінницька міська рада організували похід на виставу до цирку Главацьких.

Діти отримали задоволення від переглянутої циркової вистави, свідченням чого є їх спільна подяка та веселі радісні усмішки на обличчі.

Сектор кримінально-виконавчої інспекції
управління ДПтС України у Вінницькій області.

версія для друку
Розширений пошук »