22 травня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
03.07.2012

У Біленьківській виправній колонії (№ 99), що на Запоріжжі відзначили «золотий» ювілей

30 червня в Біленьківській виправній колонії (№ 99), що на Запоріжжі, відбулися святкові заходи, присвячені 50-річчю утворення установи, на які були запрошені співробітники, ветерани і пенсіонери закладу, а також представники обласної та районної влади, правоохоронних органів, суду, військової частини 3026, релігійних організацій тощо. Першим пунктом у святковій програмі стало відкриття храму вмч. Анастасії Узорішительниці. Високопреосвященніший Лука, архієпископ Запорізький і Мелітопольський звершив освячення та Божественну літургію, після чого вручив Архієрейські грамоти за благодатні праці на користь Церкви Христової будівельникам і благоукрасітелям храму. Отримав свою нагороду і начальник виправної колонії Вадим Карета. За заслуги перед Українською Православною Церквою він був нагороджений орденом святого великомученика Георгія Побідоносця.

Другим етапом у низці святкових заходів стала екскурсія по установі. Гостям показали відділення соціально-психологічної служби, медичну частину, промислову зону, а також їдальню для засуджених, яка після проведення капітального ремонту на конкурсі Державного департаменту пенітенціарної служби України визнана однією з найкращих. Завершив ювілейну програму святковий концерт у Будинку культури с. Біленьке. З вітальним словом до присутніх звернувся начальник управління Державної пенітенціарної служби України у Запорізькій області, полковник внутрішньої служби Олександр Крикушенко. Він вручив співробітникам установи, а також пенсіонерам і деяким гостям ювілейні медалі «50 років Біленьківській виправній колонії».

«Біленьківська виправна колонія є лідером серед пенітенціарних установ регіону», - зазначив Олександр Георгійович.

ДОВІДКОВО:

Установа була заснована у 1962 році у селі Біленьке Запорізького району. За радянських часів колонія була базовою по впровадженню та розповсюдженню передового досвіду роботи. На даний час установа співпрацює з різними підприємствами в різних напрямках для забезпечення засуджених робочими місцями. Виробничі ділянки виготовляють металоконструкції, сітку-рабицю, полімерні та швейні виробі, освоєно технологію по виготовленню “Євро-контейнерів”. Установа має середній рівень безпеки для чоловіків, вперше засуджених до позбавлення волі за тяжкі та особливо тяжкі злочини. При установі також функціонує арештний дім. Загальна наповненість складає 1210 осіб.

У різні роки Біленьківську виправну колонію (№ 99) очолювали Шевченко І.Ф., Носков М.С, Рураков М.Ф., Малий Р.І., Михольський Ю.М., Бойко О.П., Зеленський Л.І.

Прес-служба управління ДПтС України в Запорізькій області

версія для друку
Розширений пошук »