18 липня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.07.2012

В АР Крим КВІ бере активну участь в «Акції по благоустрою громадських місць»

З метою активізації роботи Київського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в АР Крим та м.Севастополі щодо залучення осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, до заходів суспільно-корисної спрямованості, за ініціативою кримінально-виконавчої інспекції Київського району м. Сімферополя з управлінням житлово-комунального господарства Київської районної ради м. Сімферополя був складений план спільних заходів щодо організації у ІІ півріччі 2012р. акцій із залученням засуджених по благоустрою громадських місць Київського району міста.

Заплановані наступні акції: санітарне очищення прибережної зони русла річки Абдалка; санітарне очищення та благоустрій району Республіканської дитячої клінічної лікарні (акція приурочена до Дня Незалежності); благоустрій і санітарне очищення скверу Кримських Партизан і Підпільників до Дня Партизанської Слави, а також у осінній період протягом двох місяців участь по благоустрою, озелененню і санітарному очищенню території Київського району м.Сімферополя.

09.07.2012 р. відбулася акція з благоустрою прибережної зони річки Абдалка, у якій за власним бажанням взяли участь 8 засуджених. На початку заходу перед учасниками акції виступили начальник Київського РВ КВІ УДПтСУ в АР Крим та м.Севастополя майор внутрішньої служби Захарова Наталя Миколаївна, начальник управління ЖКГ Київської райради м.Сімферополя Євтухова Ельвіра Вікторівна, які розповіли про мету цієї акції та про подальші плани по благоустрою району. Підоблікові отримали рукавиці та мішки для сміття. У результаті проведеної акції від випадко¬вого сміття і побутових відходів була прибрана територія річки Абдалки від вул. Трудової до Приусадібної.

Наприкінці акції засудженим було задано питання, чи відчуває хтось прикрість або шкодує, що погодився взяти участь в акції? Усі відповіли, що від проведених цього дня робіт відчувають задоволення та погодилися взяти участь у подальших заходах. Радимо усім мешканцям міста дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

Ю.В. Стріжак,
заступник начальника Київського РВ КВІ
УДПтС України в АР Крим та м. Севастополі

версія для друку
Розширений пошук »