18 липня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.07.2012

До Стрижавської виправної колонії (№81), що на Вінниччині, намагалися закинути 33 грами наркотиків

19-річний мешканець м. Вінниця, громадянин К., прогулюючись у стрижавському житловому містечку поблизу адміністративної будівлі зазначеної виправної установи, намагався здійснити перекид пакунку на територію зони, що охороняється. Вміст пакунку був «невеликим» - два згортки білого кольору, в яких знаходилась речовина рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані.

Однак у ході реалізації оперативної інформації працівники оперативного підрозділу колонії зупинили цю спробу. Спільно з працівниками Вінницького РВ УМВС України у Вінницькій області правопорушника було затримано, факт вилучення заборонених речей і предметів зафіксовано та задокументовано, заборонену речовину направлено на експертизу.

Згідно з висновком НДЕКЦ при УМВС України у Вінницькій області вилучена речовина є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом, загальною масою 33,38 г у перерахунку на висушену речовину.

По даному факту слідчим Вінницького РВ УМВС України у Вінницькій області стосовно громадянина К. порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.307 КК України.

Ірина Шаповалова,
головний спеціаліст (у зв’язках із ЗМІ та громадськістю)
управління ДПтС України у Вінницькій області

версія для друку
Розширений пошук »