22 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.07.2012
pidsumku_dostyp

Підсумки роботи із запитами на інформацію, що надійшли на адресу
Державної пенітенціарної служби України у ІІ кварталі 2012 року

У ІІ кварталі 2012 року на адресу Державної пенітенціарної служби України надійшов 41 запит на інформацію. З них отримано поштою – 17, електронною поштою – 15, факсом – 5; на особистому прийомі – 4.

Найбільше запитів на інформацію надійшло від фізичних осіб (25 запитів). Від юридичних осіб надійшло 16 запитів, з них від представників засобів масової інформації – 10. Від об’єднань громадян без статусу юридичної особи запити не надходили.

6 запитів на інформацію було надіслано до Державної пенітенціарної служби України за належністю з центральних органів влади.
Більшість запитувачів цікавилися статистичними даними щодо чисельності засуджених в місцях позбавлення волі (15 запитів). Інформацією про особу цікавилися в 3 запитах на інформацію. Інформацією щодо розпорядження бюджетними коштами у Державній пенітенціарній службі України, фінансування установ виконання покарань запитувачі цікавилися у 4 випадках тощо.

Усі запити були своєчасно розглянуті, запитувачам інформації надано ґрунтовні відповіді по суті. У 40 випадках запитувачам було надано відповіді впродовж 5 робочих днів. Термін виконання 1 запиту на інформацію було продовжено до 20 робочих днів у зв’язку з необхідністю додаткового пошуку запитуваної інформації серед значної кількості даних відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
У ІІ кварталі 2012 року звітному періоді найчастіше запитувалися статистичні дані щодо кількості осіб, що тримаються в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах, та умов їх утримання. Запитувачі також зверталися з проханням надати інформацію щодо коштів, які витрачаються з державного бюджету на забезпечення належних умов тримання осіб, позбавлених волі та воля яких обмежена, в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах, зокрема коштів, витрачених на утримання та лікування окремих засуджених. Запитувачі також порушували питання щодо розподілу квартир у збудованому будинку у м. Чернігові.
У звітному періоді 37 запитів було задоволено, 1 запит було надіслано належному розпоряднику інформації. На 3 запити було відмовлено в наданні інформації, оскільки Державна пенітенціарна служба України не володіє запитуваною інформацією або запитувана інформація стосувалася персональних даних засуджених.

Департамент організаційно-аналітичного,
документального та правового забезпечення

версія для друку
Розширений пошук »