25 сiчня 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
30.10.2012

Суд визнав дії ДПтС законними (оновлено)

Як раніше повідомлялось, засудженою Ю.Тимошенко 21 травня п.р. було подано позовну заяву в Окружний адміністративний суд міста Києва на протиправні дії Державної пенітенціарної служби України щодо незабезпечення її права (як засудженої особи) на телефонні дзвінки, поширення конфіденційної інформації, встановлення відеокамер в «Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці» (м. Харків) і здійснення відеоспостереження за нею.

Державна пенітенціарна служби України інформує, що сьогодні, 30 жовтня, Окружним адміністративним судом міста Києва прийнято рішення про відмову в задоволенні позовних вимог Ю.Тимошенко на дії ДПтС в повному обсязі.

Відповідно, обвинувачення з боку засудженої суд визнав безпідставними і такими, що не відповідають дійсності.

Зокрема, наголошуємо, що суд підтвердив, що відеоспостереження у приміщеннях, де перебувають засуджені до позбавлення волі особи, пенітенціарною службою здійснюється законно. Така практика відповідає вимогам міжнародного та європейського законодавства, і має на меті забезпечення безпеки осіб, що утримуються під вартою.

Крім того, ДПтС довела в суді той факт, що ніколи не розповсюджувала і не розповсюджує жодних конфіденційних даних про засуджену Ю. Тимошенко, а також не порушувала і не порушує жодних її прав.

Прес-служба

версія для друку
Розширений пошук »