23 квiтня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.03.2013

Засуджений Ю.Луценко знову відмовився від виконання рекомендацій лікарів клініки «Оберіг»

Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що 18 березня п.р засудженому Ю. Луценку вже всьоме після його виписки з клініки «Оберіг» було запропоновано спеціалізований лікарський огляд і медичне обстеження, як це було рекомендовано лікарями зазначеної клініки.

Ю.Луценко від запропонованого огляду й обстеження знову відмовився. Про це поінформовано його лікуючого лікаря клініки «Оберіг».

Крім того, наразі ведуться перемовини про можливість знову бути присутнім представника клініки «Оберіг» під час наступного спілкування із засудженим, якому планується запропонувати здати рекомендовані київськими лікарями аналізи (обстеження). Весь цей час Ю.Луценко продовжує відмовлятись від їх проведення.

ДПтС України наголошує, що з моменту повернення до виправного закладу стан здоров’я Ю.Луценка постійно перебував і перебуває під контролем медперсоналу колонії. Наразі стан здоров’я Ю.Луценка є стабільним і занепокоєння у лікарів не викликає. Засуджений продовжує отримувати рекомендовані лікарями клініки «Оберіг» медикаменти.

Прес-служба

версія для друку
Розширений пошук »