19 липня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Засуджена Ю. Тимошенко вигадала нову причину відмови від участі у судовому засіданні 22.03.2013
Засуджена Ю. Тимошенко вигадала нову причину відмови від участі у судовому засіданні

Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що начальник Качанівської виправної колонії (№54) Ігор Колпащиков ознайомив засуджену Ю.Тимошенко з викликом її до Київського районного суду м.Харкова для участі у судовому засіданні 22 березня п.р.

Засуджена відмовилася спілкуватися на тему свого етапування до суду для участі у засіданні: відвернулась від керівника установи і на запитання, чи готова вона їхати до суду, Ю.Тимошенко взагалі не відповіла.

Натомість, засуджена передала керівнику колонії власноруч написану заяву. У цій заяві, зокрема, йдеться про те, що вона не вбачає підстав брати участь у зазначеному судовому засіданні.

Крім того, Ю.Тимошенко вимагає від суду розглянути її клопотання по суті справи.

Засуджена не зважала на роз’яснення І. Колпащикова про те, що слухання кримінальної справи, а також розгляд будь-яких клопотань судом по суті справи за відсутності підозрюваної особи, не передбачено чинним законодавством.

Ю.Тимошенко, проігнорувавши усі зауваження та запитання керівника колонії, не надала згоду на етапування її до суду.

Про чергову відмову засудженої брати участь у судовому засіданні адміністрацією Качанівської виправної колонії (№54) складено відповідний акт, який передано до суду.

Прес-служба

версія для друку
Розширений пошук »