21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
03.06.2013
Документ без названия

Підсумки роботи із запитами на інформацію, що надійшли на адресу Державної пенітенціарної служби України у І кварталі 2013 року

Впродовж І кварталу 2013 року до ДПтС України надійшло 60 запитів на інформацію, що на 12 запитів (або на 25,0 %) більше, ніж в аналогічному періоді 2012 року (2012 рік – 48). З них отримано поштою – 40, електронною поштою – 16, факсом – 4.

Найбільше запитів на інформацію надійшло до ДПтС України від фізичних осіб (33 запити). Від юридичних осіб надійшло 11 запитів, від об’єднань громадян без статусу юридичної особи – 1 запит,  від представників  засобів масової інформаії – 6 запитів.
З центральних органів влади за належністю до ДПтС України надійшло 6 запитів (5 – з Міністерства юстиції України, 1 – з Кабінету Міністрів України).
Від засуджених з органів і установ ДПтС України було надіслано 9 запитів (7 – із Закарпатської установи виконання покарань відділу ДПтС України в Закарпатської області (№9) та 2 – з Новгород-Сіверської установи виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області (№31).

Впродовж звітного періоду запитувачі переважно цікавилися інформацією про діяльність органів і установ ДПтС України (21 запит). Запитувачі просили надати копії деяких документів, цікавилися інформацією щодо умов тримання засуджених, норм харчування для засуджених, правил застосування до засуджених спеціальних засобів, встановлень відеокамер в камерах для засуджених для довічного позбавлення волі тощо.
У 19 запитах на інформацію запитувачі просили надати статистичну інформацію про кількість засуджених в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах (у тому числі жінок та неповнолітніх), смертність в установах ДПтС України.
3 запити на інформацію стосувалися надання інформації про розпорядження бюджетними коштами тощо.

Майже усі запити на інформацію були своєчасно розглянуті (протягом 5 робочих днів). Термін розгляду 1 запиту на інформацію було продовжено до 20 робочих днів у зв’язку великим обсягом запитуваної інформації. В 1 випадку термін розгляду запиту на інформацію було порушено.
У звітному періоді більшість запитів на інформацію було задоволено (58). У відповідь на 2 запити запитувачам було відмовлено в наданні інформації з огляду на те, що запитувана інформація не належала до компетенції Державної пенітенціарної служби України або стосувалася персональних даних засуджених.
В 1 випадку відповідь на запит на інформацію складала більше 10 сторінок і запитувачу було надіслано рахунок на оплату фактичних витрат на копіювання та друк документів, що запитувалися, відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та наказу Міністерства юстиції України від 05.07.2012 № 1008/5 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є ДПтС України, та Порядку відшкодування цих витрат».

Відділ документального забезпечення, архівної справи та розгляду звернень громадян департаменту
організаційно-аналітичного, документального та правового забезпечення

версія для друку
Розширений пошук »