11 грудня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.09.2013

Засудженій Ю. Тимошенко знову ввижається радіація

Державна пенітенціарна служба України повідомляє про те, що у засудженої Ю. Тимошенко начебто знову виникло передчуття, що в лікарні може бути радіація. Про це вона сьогодні повідомила головному лікарю ЦКЛ «Укрзалізниці» М. Афанасьєву.

Подібні твердження від засудженої є повним абсурдом, оскільки радіаційний фон в приміщеннях лікарні, по-перше, неодноразово перевірявся, по-друге, ЦКЛ – це медичний заклад, у якому постійно на стаціонарному лікуванні, окрім засудженої Ю. Тимошенко, перебувають ще сотні людей, і перевірки не лише радіаційного фону, але й інші (санітарно-епідеміологічні) здійснюються тут постійно.

Однак, зважаючи на специфічність поведінки засудженої, яка неодноразово робила провокаційні заяви на кшталт вимоги перевірити її косметику щодо вмісту миш’яку, керівництвом Качанівської колонії спільно з керівництвом лікарні прийнято рішення про організацію позапланової перевірки радіаційного фону у медичному закладі.

Така перевірка буде проведена сьогодні у найближчі кілька годин.

Нагадаємо, що раніше заміри радіаційного фону у лікарні робили навіть представники ЗМІ. Про результати такої перевірки можна ознайомитися за електронною адресою: http://www.segodnya.ua/regions/kharkov/Segodnya-izmerila-radiaciyu-u-palaty-Timoshenko.html.

ДПтС розцінює подібні безпідставні заяви Ю. Тимошенко як намагання влаштувати провокації.

Наразі засуджена проводить побачення із своїм захисником - Є. Тимошенко.

Тому пенітенціарна служба не виключає можливості поширення останньою неправдивих повідомлень щодо зазначеної ситуації.

Прес-служба ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »