21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.10.2013
Документ без названия

АНАЛІТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ
про підсумки роботи із запитами на інформацію, що надійшли на адресу Державної пенітенціарної служби України за 9 місяців 2013 року

Впродовж 9 місяців 2013 року до ДПтС України надійшло 155 запитів на інформацію, що на 25 запитів (або на 19,2 %) більше, ніж в аналогічному періоді 2012 року (2012 рік - 130).
У ІІІ кварталі 2013 року до ДПтС України надійшло 55 запитів на інформацію, що, у порівнянні з ІІ кварталом, більше на 37,5 %.

Впродовж звітного періоду найбільше запитів на інформацію надійшло поштою (91 запит). 47 запитів на інформацію надійшло електронною поштою, 17 запитів - за допомогою факсимільного зв'язку.

Більшість запитів на інформацію надійшло до ДПтС України від фізичних осіб (65 запитів). Від юридичних осіб надійшло 22 запити, від об'єднань громадян без статусу юридичної особи - 2 запити. Від представників засобів масової інформації надійшло 22 запити на інформацію.
З центральних органів влади за належністю до ДПтС України надійшло 29 запитів (18 - з Міністерства юстиції України, 5 - з Кабінету Міністрів України, 3 - з Адміністрації Президента України, 3 - з Міністерства внутрішніх справ України, 1 - з Генеральної прокуратури України). Це були запити на інформацію як від фізичних, так і від юридичних осіб.
Від засуджених та осіб, узятих під варту, з установ ДПтС України було надіслано 14 запитів (8 - із Закарпатської установи виконання покарань відділу ДПтС України в Закарпатської області (№9), 2 - з Новгород-Сіверської установи виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області (№31), 2 - з Роменської виправної колонії управління ДПтС України в Сумській області (№56), 1 - з Городищенської виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96), 1 - з Ладижинської виправної колонії управління ДПтС України у Вінницькій області (№ 39).

Впродовж звітного періоду запитувачі переважно цікавилися інформацією про діяльність органів і установ ДПтС України (42 запити). Запитувачі просили надати копії деяких документів, в яких визначено умови тримання засуджених, норми харчування для засуджених, норми житлових приміщень для засуджених тощо.
У 39 запитах на інформацію запитувачі просили надати статистичну інформацію про кількість засуджених (у тому числі жінок та неповнолітніх), смертність в установах ДПтС України тощо.

Майже усі запити на інформацію були своєчасно розглянуті (протягом 5 робочих днів). Термін розгляду 1 запиту на інформацію було продовжено до 20 робочих днів у зв'язку великим обсягом запитуваної інформації.
Майже усім запитувачам були надані позитивні відповіді (93,5 %). 10 запитувачам (6,5 %) було відмовлено в наданні запитуваної інформації.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації» у ДПтС України у серпні 2013 року створено систему обліку публічної інформації, що розміщена на офіційному веб-сайті ДПтС України www.kvs.gov.ua.

Відділ документального забезпечення,
архівної справи та розгляду звернень
громадян департаменту організаційно-аналітичного,
документального та правового забезпечення

версія для друку
Розширений пошук »