24 лютого 2020
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.12.2013
Державна пенітенціарна служба України

Прес-служба ДПТС України висловлює готовність роз’яснити адвокатам підсудної Ю.Тимошенко вимоги чинного законодавства

Зрозуміло, що останні не мають значного досвіду роботи із застосуванням норм Кримінально-виконавчого кодексу України, також норм процесуального законодавства, тим паче, у них взагалі відсутній досвід спілкування із засудженими особами та досвід організації і проведення низки процесуальних дій, зокрема, забезпечення участі засуджених у судових засіданнях через відео-конференцію.

Тому, роз’яснюємо, що Київський районний суд вже неодноразово уповноважував керівництво Качанівської колонії на забезпечення участі засудженої Ю. Тимошенко у судовому засіданні шляхом відео-конференції.

Так як застосування цієї норми можливе лише за згоди засудженої особи, а Ю. Тимошенко жодного разу не погодилася на це, таких засідань так і не відбулося.

Крім того інформуємо, що співробітники колонії уповноважені роз’яснювати засудженим норми законодавства, у випадку, коли є необхідність – зокрема, за для забезпечення повної реалізації гарантованих прав останніх.

Адже не всі засуджені мають відповідну освіту і можуть самостійно розібратися з вимогами закону.

Тому право засудженої Ю.Тимошенко брати участь у судовому засіданні шляхом відео-конференції роз’яснюється їй фактично щоразу, коли приходить черговий виклик їхати до суду.

Прес-служба

версія для друку
Розширений пошук »