19 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
22.02.2016
Державна пенітенціарна служба України

І. Інформаційні матеріали щодо впровадження пробації в Україні

Про заходи щодо впровадження Закону України "Про пробацію";

 1. Закон України „Про пробацію”;
 2. В Україні прийнято Закон "Про пробацію";;
 3. СУПРОВІДНА ЗАПИСКА до Закону України «Про пробацію»;
 4. ІНФОРМАЦІЯ щодо проходження Закону України "Про пробацію";
 5. Пропозиції Державної пенітенціарної служби України щодо заходів, які необхідно вжити ДПтС України з реорганізації кримінально-виконавчої інспекції та створення на її базі органу пробації з урахуванням положень Закону України "Про пробацію".
 6. Презентація по пробації 12.02.2015.
 7. Загальний опис моделі пробації, запропонованої Законом України "Про пробацію".
 8. Інтерв'ю начальника управління КВІ ДПтС України Олега Янчука 12 грудня 2014 року на тему "Перспективи впровадження в Україні пробації".
 9. Доповідь начальника управління КВІ на тему: "Прийняття Закону України «Про пробацію» – як перший результат на шляху до впровадження європейської моделі роботи з правопорушниками" 12.02.2015.
 10. В апараті ДПтС України відбулося засідання робочої групи із впровадження Закону України "Про пробацію".
 11. Наступні кроки на шляху виконання плану заходів щодо реалізації Закону України «Про пробацію» - відбулося чергове засідання робочої групи.
 12. Начальник управління кримінально-виконавчої інспекції апарату ДПтС України Олег Янчук став гостем програми «Власний погляд».
 13. Постанова Кабінету Міністрів України від 30.06.2015 № 456 “Про внесення змін до Положення про Державну пенітенціарну службу України

ІІ. Інформаційно-просвітницькі, наукові, практичні заходи

 1. Працівники апарату ДПтС України взяли участь у засіданні круглого столу «Актуальні питання застосування кримінально-виконавчого законодавства» в Інституті кримінально-виконавчої служби.
 2. 12 серпня 2014 року в апараті ДПтС України проведено засідання робочої групи з підготовки пропозицій до нормативно-правового урегулювання питань впровадження пробації в Україні.
 3. 28 лютого 2014 року відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міждисциплінарні проблеми соціальної роботи: психологічні, соціологічні, правові аспекти».
 4. "РОЛЬ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ У РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАВДАНЬ ПРОБАЦІЇ В УКРАЇНІ.
 5. "РОЛЬ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ У РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАВДАНЬ ПРОБАЦІЇ В УКРАЇНІ", презентація.
 6. "19.02.2014 року в Інституті КВС України відбувся круглий стіл «Сучасний стан та перспективи розвитку кримінально-виконавчої інспекції».
 7. "СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ РЕФОРМУВАННЯ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ ІНСПЕКЦІЇ УКРАЇНИ В СЛУЖБУ ПРОБАЦІЇ.
 8. На запрошення Генеральної прокуратури України представник управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України взяв участь у науково-практичному семінарі.
 9. 26.06.2015- Керівники територіальних органів ДПтС України взяли участь у курсах підвищення кваліфікації з питань пробації
 10. 24.04.2015 - Навчальні програми підготовки персоналу пробації презентовані на робочій нараді з представниками відомчих навчальних закладів ДПтС України
 11. 22.05.2015 - Досягнення програми співпраці Уряду України з Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) – відбулась підсумкова нарада щодо захисту прав дітей, які перебувають у конфлікті з законом
 12. 26.05.2015 - Проведення тренінг – семінару «Профілактика ризикованої поведінки серед неповнолітніх» з працівниками КВІ управління ДПтС України у Вінницькій області
 13. 28.05.2015 - На базі Черкаського облуправління розпочалися навчальні заняття із заступниками начальників територіальних органів ДПтС України
 14. 26.06.2015 - Керівники територіальних органів ДПтС України взяли участь у курсах підвищення кваліфікації з питань пробації

ІII. Проект Генерального директорату з прав людини і норм права Ради Європи та Державної пенітенціарної служби України "Підтримка реформи пенітенціарної системи в Україні"

 1. Проект Генерального директорату з прав людини і норм права Ради Європи та Державної пенітенціарної служби України "Підтримка реформи пенітенціарної системи в Україні" (2011-2013 роки).
 2. ОЦІНКА РИЗИКІВ ТА ПОТРЕБ (презентація).
 3. Відбувся заключний захід проекту Офісу Ради Європи, метою якої було відзначення закінчення проекту і презентація роботи, проведеної у співпраці Державної пенітенціарної служби України, Ради Європи та іншими партнерами проекту

IV. Проект технічної допомоги та співробітництва між Урядом Канади та Урядом України "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні"(2010-2015)

 1. Меморандум про взаємодію між ДПтС України та Агрітім Канада Консалтинг Лтд.
 2. Інформація про пілотний проект у м. Мелітополі Запорізької області щодо створення Центру відвідування для дітей та молоді, які перебувають у конфлікті з законом.
 3. Центр відвідування для дітей та молоді, які перебувають у конфлікті з законом (презентація).
 4. Методичні рекомендації «Оцінка ризиків і потреб дітей в конфлікті з законом».
 5. Відео "Діти за гратами" (Children Behind Bars 2013 HD).
 6. Засідання Наглядової ради проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні" (презентація).
 7. У Посольстві Канади в Україні відбулось засідання Наглядової ради проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» щодо результатів п’ятирічної діяльності та обговорення актуальних напрямів подальшої роботи.
 8. Викладацький склад навчальних закладів ДПтС України взяв участь у навчанні з використання методичних рекомендацій «Мотиваційне інтерв’ювання для персоналу кримінально-виконавчої інспекції, які працюють з неповнолітніми правопорушниками».
 9. Представники Державної пенітенціарної служби України взяли участь у національній конференції з питань пробації для неповнолітніх.
 10. 29.05.2015 - Викладацький склад навчальних закладів ДПтС України взяв участь у навчанні з використання методичних рекомендацій «Мотиваційне інтерв’ювання для персоналу кримінально-виконавчої інспекції, які працюють з неповнолітніми правопорушниками»
 11. 24.06.2015 - Представники Державної пенітенціарної служби України взяли участь у національній конференції з питань пробації для неповнолітніх
 12. 28.09.2015 - У рамках реалізації українсько-канадського проекту «Реформування системи кримінально юстиції щодо неповнолітніх в Україні» на Київщині проведено трьохденний тренінг
 13. «Довідка про стан реалізації проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» у 2015 році»

V. Співпраця з Міжнародним Благодійним Фондом "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні"

 1. Iнформація про роботу денного центу пробації при КВІ управління ДПтС України в Дніпропетровській області.
 2. Iнформація про роботу денного центу пробації при Полтавському міжрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтСУ в Полтавській області.
 3. Практика впровадження елементів наглядової пробації у діяльність сектору кримінально-виконавчої інспекції (презентація).
 4. МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (презентація).
 5. 20-22 листопада 2013 року відбувся практичний семінар «Профілактика ВІЛ-інфекції та інших соціально-небезпечних хвороб серед осіб, які знаходяться на обліку КВІ».
 6. 20-22 листопада 2013 року відбувся практичний семінар «Профілактика ВІЛ-інфекції та інших соціально-небезпечних хвороб серед осіб, які знаходяться на обліку КВІ» (частина 2).
 7. 07.09.2015 - Начальники міськвідділів КВІ управління ДПтС України в Одеській області взяли участь у засіданні МРГ обласної координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІД, наркоманії, туберкульозу, подолання дитячої безпритульності та МіО.

VI. Проект Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції" (2015-2020 роки)

 1. ЄС і ДПтС України – розпочалася робота з питань пробації у рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції".
 2. ЄС і ДПтС України – розпочинається діалог щодо підтримки ініціатив з питань безпеки під егідою Європейської служби зовнішньої діяльності ЄС.
 3. УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 276/2015 Про Стратегію реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки
 4. Витяг із схваленої Указом Президента України від 20 травня 2015 року №276 Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015 - 2020 роки (у межах компетенції Державної пенітенціарної служби України)
 5. "Пробаційний центр" на Полтавщині - представники проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" ознайомилися з досвідом ефективної взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і громадської благодійної організації "Світло надії" (16.06.2015)
 6. 03.07.2015-Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні" – відкрито новий трирічний проект під егідою Ради Європи та підтримки Європейського Союзу
 7. 17.07.2015-Представники проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" долучилися до навчання управлінського персоналу КВІ у Білоцерківському училищі професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України
 8. 12.06.2015 Начальник управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України Олег Янчук та консультант Євросоюзу Девід Перрі розповіли журналістам про особливості впровадження в Україні служби пробації
 9. Відеоматеріал за результатами візиту експертів Європейського Союзу до "Пробаційного центру" при Полтавському відділі кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Полтавській області (Захід відбувався 26 жовтня 2015 року.)
версія для друку
Розширений пошук »