21 листопада 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
24.02.2014
Державна пенітенціарна служба України

Аналітична інформація
про підсумки роботи із запитами на інформацію, що надійшли на адресу Державної пенітенціарної служби України протягом 2013 року

Впродовж 2013 року до ДПтС України надійшло 197 запитів на інформацію, що на 28 запитів (або на 16,6 %) більше, ніж в аналогічному періоді 2012 року (2012 рік - 169).
У ІV кварталі 2013 року надійшло 42 запити на інформацію, що, у порівнянні з ІІІ кварталом, менше на 23,6 %.

Впродовж звітного періоду найбільше запитів на інформацію надходило поштою (111 запитів). 65 запитів на інформацію надійшло електронною поштою, 21 запит - за допомогою факсимільного зв'язку.

 

Найбільше запитів на інформацію надійшло до ДПтС України від фізичних осіб (83 запити). Від юридичних осіб надійшло 28 запитів, від об'єднань громадян без статусу юридичної особи - 9 запитів. Від представників засобів масової інформації надійшло 28 запитів на інформацію.
З центральних органів влади за належністю до ДПтС України надійшло 33 запитів (20 - з Міністерства юстиції України, 5 - з Кабінету Міністрів України, 3 - з Адміністрації Президента України, 4 - з Міністерства внутрішніх справ України, 1 - з Генеральної прокуратури України, 1 - з Міністерства охорони здоров'я України). Це були запити на інформацію від фізичних, юридичних осіб та об'єднань громадян без статусу юридичної особи.

Впродовж звітного періоду запитувачі переважно цікавилися інформацією про діяльність органів і установ ДПтС України (49 запитів). Запитувачі просили надати копії деяких документів, в яких визначено умови тримання засуджених, норми харчування для засуджених, норми житлових приміщень для засуджених тощо. Крім того запитувачі просили надати копії документів, що регламентують діяльність органів і установ ДПтС України.
У 49 запитах на інформацію запитувачі просили надати статистичну інформацію.

Майже усі запити на інформацію були своєчасно розглянуті (протягом 5 робочих днів). Термін розгляду 1 запиту на інформацію було продовжено до 20 робочих днів у зв'язку великим обсягом запитуваної інформації.
Майже усім запитувачам було надано відповідні роз'яснення або необхідну інформацію (87,8 %). 16 запитувачам (8,1 %) було відмовлено в наданні запитуваної інформації. 2 запити на інформацію було надіслано за належністю до інших розпорядників інформації
До органів, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів та навчальних закладів, що належать до сфери управління ДПтС України, впродовж 2013 року надійшло 417 запитів на інформацію.

Відділ документального забезпечення,
архівної справи та розгляду звернень
громадян департаменту організаційно-аналітичного,
документального та правового забезпечення
апарату ДПтС України

версія для друку
Розширений пошук »